Parkinson olan MasterChef yarışmacı Emre Büber’e Acun’dan teklif!

MasterChef 2021 yarışmasından hasta olduğu için bilerek elendiği iddia edilen Emre Büber hakkında yeni bir iddia daha ortaya atıldı. Yarışmacılarının özel vaziyetlerine ve başarılarına kayıtsız kalmayan sunucu Acun Ilıcalı’nın Emre Büber’e yaşamının teklifini sunduğu öne sürüldü.
Takip et
Parkinson olan MasterChef yarışmacı Emre Büber’e Acun’dan teklif!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

TV8 ekranlarının sevilen yarışması MasterChef’te 11.hafta elenen isim Emre Büber oldu. Parkinson hastalığı ortaya çıkan ve bile isteye yarışma sırasında elenen Emre Büber’in Avusturya biletini aldığı ve geri dönüleceği öğrenilmişti. MasterChef’in sevilen adlarından Emre Büber’in dönüş biletini Acun Ilıcalı’nın teklifinin iptal ettirdiği öğrenildi.

PARKİNSON TEŞHİSİ KONULDU

Avusturya’da büyüyen fakat aslen Konyalı olan Emre Büber gerek kişiliği, gerek mutfak bilgisi, gerek yaptığı yemekleriyle ‘ilk beşe girer’ denen bir aşçıydı.

Meşhur fenomen Ata Benli’den bu elenmeyle alakalı herkesi kahreden bir iddia geldi. Ata Benli’nin söylediğine göre Emre Büber’e ‘parkinson’ teşhisi konulmuştu.

ACUN ILICALI DEVREYE GİRDİ

Emre’nin elenmesine gönlü razı olmayan Acun Ilıcalı, ona yaşamının fırsatını sundu. Acun Ilıcalı, yarışmacıya Gastronomi ve Mutfak Sanatları bölümünde cömert bir iş teklifinde bulundu. Avusturya’ya dönmesine gerek kalmayan Emre, bundan bu şekilde hem tedavisini devam ettirip hem de sevdiği işi yapabilecek.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.