Paraya Sıkışan Ali Ağaoğlu Lüks Otomobillerini Satışa Çıkardı

İnşaat sektöründeki ciddi daralmadan en çok etkilenen isimlerden biri olan Ağaoğlu İnşaat'ın sahibi Ali Ağaoğlu, en büyük tutkusundan vazgeçmek zorunda kaldı. 5 lüks otomobilini bir galeride satışa koyan Ağaoğlu 20 gündür tek bir araç bile satamadı.

Ünlü iş insanı Ali Ağaoğlu, en büyük tutkusu olan lüks otomobillerini satılığa çıkardı. Toplam değerinin 9 milyon lira olduğu belirlenen araçlar 20 gündür satışta olmasına rağmen henüz satılamadı.

20 GÜNDÜR SATILAMIYOR

İnşaat sektöründeki ciddi daralmanın en çok hissedildiği şirketlerden biri olan Ağaoğlu İnşaat’ın sahibi ünlü iş insanı Ali Ağaoğlu lüks araç tutkusu ile tanınıyor. Son dönemde dip yapan konut satışlarına bir de maliyetlerin ciddi biçimde yükselmesi eklenince ekonomik darboğazın eşiğine gelen Ağaoğlu 5 lüks aracını garajdan çıkarıp satılığa koydu. 20 gün önce bir galeri ile anlaşan Ağaoğlu’nun satışa koyduğu araçlardan bir tanesi bile henüz satılamadı.

Paraya Sıkışan Ali Ağaoğlu Lüks Otomobillerini Satışa Çıkardı

SATIŞ OLMAMASI CANINI SIKIYOR

Ağaoğlu,  İstanbul Avrupa yakasında bulunan lüks bir galeri ile anlaştı ve araçlarını 300 bin lira ile 3,7 milyon lira arasında değişen fiyatlardan satılığa çıkardı. Araçlara ilgi yüksek olmasına rağmen henüz bir alıcının çıkmamasının Ağaoğlu’nun canını sıktığı belirtiliyor.

İŞTE GALERİYE KOYULAN OTOMOBİLLER

2013 Rolls Royce Fantom: 3 milyon 700 bin lira

2012 Bentley Flysuper: 1 milyon lira

1975 Rolls Royce: 300 bin lira

2012 Bentley Mulsana: 1 milyon 200 bin lira

2016 Rolls Royce Wraith Cabrio: 3 milyon lira

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı