Paraşütle Atlayıp Pilotu Havada Tıraş Etti

Kayseri'deki Ali Dağı'ndan paraşütle atlayan ikili ilginç bir uçuşa imza attı. Kuaför gökyüzündeyken pilotu tıraş etti.

Paraşütle Atlayıp Pilotu Havada Tıraş Etti
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kayseri’de bir kuaför akıl almaz bir tıraşa imza attı. Kuaför Tugay Sungur ve tandem pilotu Emrullah Çenet, Talas ilçesindeki, 1870 rakımlı Ali Dağı’ndan yamaç paraşütüyle atladı.

Sungur, paraşütle gökyüzünde süzülürken, pilot Çenet’i tıraş etti. 10 yıldır kadın ve erkek kuaförlüğü yaptığını belirten Sungur, “Mesleğimizi ileri noktalara getirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Farklılık olsun, dedik; havada tıraş yaptık. İlk uçuşum olduğu için garip hissettim ama bir süre sonra havaya ve rüzgara alışıyorsun. Havada da tıraş yapılabilir” diye konuştu.

“FARKLI ŞEYLER DENİYORUZ”

Pilot Emrullah Çenet ise “Ali Dağ Yamaç Paraşütü Kulübü olarak Tugay Sungur ile konuştuk. ‘Tıraşı havada da deneyelim’ dedik. Normalin aksine ters bağlandık. Öyle bir uçuş gerçekleştirdik. Yamaç paraşütü yaparken, tıraş yapma hadisesi daha önce Adana’da yapılmış. ‘Kayseri’de neden yapılmasın?’ dedik. Farklı şeyler deniyoruz. Tugay Sungur da sağ olsun, yardımcı oldu. ‘Kayseri’de farklı ne yapabiliriz?’ diyenler için buradayız. Uçmayan kalmasın” dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.