adplus-dvertising

Paraşüt Kazasında Yaralanan Turistlerden Acı Haber Geldi!

Antalya'de yaşanan deniz paraşütü kazasında yaralanan turistlerden acı haber geldi. Koyaaltı sahilinde deniz paraşütü yapan Rus turistlerden 2 kişi yaralanarak hastaneye kaldırılmıştı. Rus turistlerden 1 kişi yaşamını yitirdi.
Takip et
Paraşüt Kazasında Yaralanan Turistlerden Acı Haber Geldi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Antalya’de yaşanan deniz paraşütü kazasında yaralanan turistlerden acı haber geldi. Koyaaltı Sahili’nde deniz paraşütü yapan Rus turistlerden 2 kişi yaralanarak hastaneye kaldırılmıştı. Rus turistlerden 1 kişi yaşamını yitirdi. Rus uyruklu Valentina Kulishova ile Mark Mitrafanov, Konyaaltı Sahili’nde deniz paraşütü kazasında ağır yaralandı ve hastaneye kaldırıldı. Halat kopması sonucunda havada savrulmaya başlayan turistler, 5 yıldızlı bir otelin bahçesinde bulunan palmiyeye çarptı ve ağır yaralandı. Mark Mitrafanov’un tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı belirlendi.

Paraşüt Kazasında Yaralanan Turistlerden Acı Haber Geldi!

FİRMA SAHİBİ TUTUKLANDI

Rus uyruklu Valentina Kulishova ile Mark Mitrafanov, Konyaaltı Sahili’nde deniz paraşütü kazasında ağır yaralandı ve hastaneye kaldırıldı. Halat kopması sonucunda havada savrulmaya başlayan turistler, 5 yıldızlı bir otelin bahçesinde bulunan palmiyeye çarptı. 1 turistin öldüğü 1 turistin yaralandığı kazada, su sporları firmasının sahibi H.S. ile çalışanı F.M.Ç çıkartıldıkları nöbetçi mahkemece tutuklandı. Yaralanan Rus uyruklu turist Valentina Kulishova’nın ise tedavisinin ardından taburcu edildiği öğrenildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.