adplus-dvertising

Paraguay’ın Ankara Büyükelçisi Peralta Kırklareli’nde

Paraguay’ın Ankara Büyükelçisi Ceferino Adrian Valdez Peralta ve beraberindeki heyet Kırklareli’nde bir dizi ziyaretlerde bulundu.
Takip et
Paraguay’ın Ankara Büyükelçisi Peralta Kırklareli’nde
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Paraguay’ın Ankara Büyükelçisi Ceferino Adrian Valdez Peralta ve beraberindeki heyet Kırklareli’nde TRAKYAKA Yatırım Destek Ofisine ziyarette bulundu. Peralta ve beraberindekileri heyeti TRAKYAKA Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Emre Beji karşıladı. Ziyarette Beji, Peralta ve beraberindeki Paraguay-Türkiye Ticaret Konseyi Başkanı Rodrigo Samaniego ile Sağlık ve Spor Ateşesi Alexis İnvernizzi’ye yatırımlar hakkında bilgi verdi.

Paraguay’ın Ankara Büyükelçisi Peralta Kırklareli’nde

Peralta iki ülkenin güzel bağ kurduğunu söyleyerek Kırklareli’nde olmaktan mutluluk işittiğini belirterek, “Ben buraya tanımadığım kenti ziyaret etmeye geldim ve çok mutluyum. Ben buraya Paraguay-Türkiye Ticaret Konseyi Başkanına eşlik etmek için geldim. Kendisi yalnızca özel şirketlerin gelişimi için değil bütün Paraguay gelişimine kendisine sorumlu hisseden bir kişi. Kırklareli’nin Bizim ihtiyacımız olan şey özel sektörün desteği. Bu nedenle buradayız. Ekolojik turizm alanında da yatırımlarla alakalı çalışmalar yapmak istiyoruz. Tarım, tekstil, sağlık ve eğitim alanında da çalışmalar yürütmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

Paraguay-Türkiye Ticaret Konseyi Başkanı Rodrigo Samaniego ise Kırklareli ve Paraguay Ticaret Odaları arasında yapılabilecek şeylerden ötürü iyi izlenimlerimiz mevcut olduğunu vurgulayarak “Mühim noktaları ve daha çok geliştirilecek olan noktaları daha çok öğrenmek sizlerden dinlemek isterim. Bir yatırım fırsatı aynı zaman da ticaret fırsatın da dönüşüyor. Bizi ağırladığınız için çok teşekkür ederim” dedi.

Emre Beji de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. Heyet daha sonra Armağan köyüne gitti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.