Para karşılığı kadınları falakaya yatıran kişi fenomen olmak için yapmış!

Kayseri’de para karşılığı anlaştığı maddi vaziyeti olmayan kadınları, ayaklarını kelepçe ve eşarpla bağlayıp falakaya yatırdığı görüntüler ortaya çıkan kargo çalışanı Erkan T., polis tarafından gözaltına alındı. Emniyetteki ifadesinde, “Kadınlarla sosyal medya üstünden tanışmıştım. Bu videoları çekerek internet fenomeni ve para kazanmak istiyordum. Fakat çektiğim görüntüler sosyal medyada uygunsuz görüldüğü için yüklenmedi” diyen Erkan T. serbest bırakıldı.
Takip et
Para karşılığı kadınları falakaya yatıran kişi fenomen olmak için yapmış!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, Melikgazi ilçesi Mimsin Şirintepe Mahallesi’nde yaşandı. Bir kargo firmasında çalışan evli ve 2 çocuk babası Erkan T., maddi vaziyeti iyi olmayan kadınları evine çağırarak, gözlerini uyku bandı, ayaklarını kelepçe ve eşarpla bağlayıp falakaya yatırdı. Erkan T., falakaya yatırdığı kişilere 250 TL ile 500 TL arasında ödeme yaptı. Erkan T., falaka görüntülerini de kayıt altına aldı. Erkan T., iş teklifinde bulunduğu kadınlara çektiği videoları gönderdi. N.K. adlı kadın, Erkan T.’nin aynı teklifi kendisine de götürmesi üstüne savcılığa suç duyurusunda bulundu. Bunun üstüne Erkan T. hakkında ‘müstehcenlik’ ve ‘cinsel taciz’ suçundan soruşturma açıldı.

SERBEST BIRAKILDI

Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, soruşturma kapsamında Erkan T.’yi gözaltına aldı. Erkan T., falakaya yatırdığı kadınlar kendisinden şikayetçi olmayınca savcılık talimatı ile ifadesi alınarak, dün akşam serbest bırakıldı. Erkan T’nin cep telefonuna ise el konuldu. Ekiplerin cep telefonu ile çekilen görüntüleri inceleyeceği öğrenildi.

‘SUÇ OLABİLECEĞİNİ DÜŞÜNMEDİM’

Bu arada Erkan T.’nin emniyetteki ifadesine ulaştı. Erkan T’nin ifadesinde, “Ben 10 senedir evliyim. Cep telefonu ile kayıt altına alınan görüntüler kadınların rızası ile çekildi. Kadınların adlarını hatırlamıyorum. Kadınlarla sosyal medya üstünden tanışmıştım. Bu görüntüler çekildiğinde evde kimse yoktu. Hiç kimseye zorla bir şey yapmadım. Görüntülerdeki kadınlara para verdim. Bu videoları çekerek internet fenomeni ve para kazanmak istiyordum. Fakat çektiğim görüntüler sosyal medyada uygunsuz görüldüğü için yüklenmedi. Ardından videolar telefonumda duruyordu. Bu olayda kadınların rızası olduğu için suç olabileceğini düşünmedim” dediği söylendi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.