Palu Ailesine “Akli Melekeleri Yerinde” Raporu Verildi

Bir dönem tüm Türkiye’nin konuştuğu Palu ailesi hakkında yeni bir gelişme yaşandı. İddialara göre Adli Tıp aileye, “Akli melekeleri yerinde” raporu verdi.

Adli Tıp, Palu ailesinin tüm bireylerinin akıl sağlıklarının yerinde olduğunu tespit etti.

İstanbul Adli Tıp Kurumu, Palu ailesinin tüm üyeleri için “Akli melekeleri yerinde” raporu verdi. Böylece gözler, 17 Eylül’deki mahkemeye çevrildi. Sanıkların tutukluluk halleri ise devam ediyor.

NELER OLMUŞTU?

Palu ailesi Harun ile Hava Palu’dan oluşuyor. Harun Hava çiftinin Fatih, İsa, Emine, Meryem ve Ayşe Melek adında 5 çocukları var. Emine, Tuncer Ustael ile evlenirken Meryem de Ahmet Bey ile evleniyor. Tuncer Ustael’in kayınbiraderi İsa’ya eniştesi Ahmet’i öldürttüğü iddia ediliyor. Bu suçu ise ailenin babası Harun Palu üstleniyor.

Kendisini cinci hoca olarak tanıtan ve aileyi kontrolü altına alan Tuncer Ustael’e inanmayan iki kişi Harun Palu ve ölen Ahmet de pasifize edilmiş oluyor. Tuncer Ustael; geride kalan aile fertlerine işkence uygulayıp, cinsel istismarda bulunuyor. Daha sonra ise Tuncer, eşini öldürttüğü Meryem’e tecavüz ediyor ve öldürüyor. Ahmet ve Meryem çiftlerinin çocukları Melike de aynı şekilde Tuncer tarafından öldürülüyor, Recep de Tuncer’in işkencelerinden kaçıyor.

Bu çocuklardan biri olan Emine, Tuncer Usta isimli şahısla evleniyor. Emine’nin kardeşi Meryem de Ahmet Tahnal isimli kişi ile evleniyor. Emine ve Tuncer Ustael çiftinin bir kız bir erkek çocuğu oluyor. Meryem ve Ahmet Tahnal çiftinin de Recep ve Melike isimlerinde iki çocuğu dünyaya geliyor.

Emine Palu’nun eşi Tuncer Ustael kendisini tüm aileye “cinci hoca” olarak tanıtıyor. Ailede Tuncer’in bu iddiasına sadece baba Harun Palu ve Meryem’in eşi Ahmet Tahnal inanmıyor.

Şimdi ise tüm aile tutuklu olarak yargılanıyor. Gözler ise 17 Eylül’deki mahkemeye çevrilmiş durumda.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı