Öznur Güven öldü mü? Öznur Güven Kimdir?

Fiziği ile dikkat çeken ve takipçilerini sadece bu özelliği ile artıran Öznur Güven'in hesabına erişim engeli yasağı gelince herkes farklı teoriler üretmeye başladı. Öldüğü söylendi, ceza aldığı hatta dikkat çekmek için uğraştığı bile söylendi. Peki Öznur Güven kim, kaç takipçisi var, ne iş yapıyor, öldü mü? Ayrıntılar haberimizxde.
Takip et
Öznur Güven öldü mü? Öznur Güven Kimdir?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Öznur Güven, aslen Niğdelidir.

İstanbul’da yaşamaktadır. Fiziği ile dikkat çekmektedir.

Öznur Güven öldü mü? Öznur Güven Kimdir?

Öznur Güven instagram hesabında 552 bin takipçisi olan bir sosyal medya fenomenidir. İstanbul’da yaşamaktadır. Fiziği ile dikkat çekmektedir. İstanbul Esenler Bayrampaşa civarında yaşadığı tahmin edilmektedir.

Öznur Güven öldü mü? Öznur Güven Kimdir?

Aşırı lüks bir hayatı yoktur, ofis ortamında çalışmaktadır sekreterlik yaptığı tahmin edilmektedir. Ailesi ile yaşıyor, işe metro ile gittiğini hikayelerinde paylaşıyor.

Bir de instagram oznurguven_ şeklinde bir hesabı daha vardır. Bu hesabının da 139  bin civarı takipçisi vardır.

Öznur Güven öldü mü? Öznur Güven Kimdir?
Sosyal medyanın kullanımı yaygınlaşmaya devam ederken, ön plana çıkan ve fenomen olan kişilerin özel hayatı da magazin gündemine konu oluyor. Instagram’da geniş bir kitleye hitap eden Öznur Güven öldü mü sorusuyla araştırılmaya başlandı. Son günlerde kişisel hesabına ulaşılamadığından takipçileri birçok iddia ortaya sundu. Peki, Öznur Güven öldü mü? İşte, Öznur Güven öldü mü sorusunun detaylı cevabı…

Öznur Güven öldü mü? Öznur Güven Kimdir?

Sosyal medya fenomeni genç isim Instagram üzerinde paylaştığı resimler ile kısa sürede binlerce takipçiye sahip olmayı başarmıştır.
Asıl hesabı oz_nurunuz olan Öznur Güven’in  yedek hesabı oznurguven__. Fakat birkaç gün  her iki hesabında da erişim engeli vardı. Bu durum birçok iddiayı gündeme getirse de öldü söylentileri en dikkat çekici olanı.

Öznur Güven öldü mü? Öznur Güven Kimdir?

Fakat Güven’in hesapları tekrar aktif hala geldi ve paylaşımları devam etmekte. Yani bu şehir efsanesi yalan çıktı!

Gittiği ve gezdiği her yerde farklı fotoğraflar çekip paylaşan Öznur Güven; sağlıklı beslenmesine ne kadar takip eden bir yapısının olduğunu da paylaşımları ile gösteriyor.

Öznur Güven öldü mü? Öznur Güven Kimdir?Öznur Güven öldü mü? Öznur Güven Kimdir?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.