Özlenen Dizi Yeniden İzleyici ile Buluşuyor

Aile hayatını en güzel anlatan dizilerden olan Geniş Aile sevenlerine müjdeli haber geldi. Sevilen dizi önümüzdeki günlerde beyaz perdede izleyici ile buluşacak.

Komedi denince ilk akla gelen işlerden olan Geniş Aile, bu kez başka bir formatta yeniden izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Yayınlandığı dönemde reyting rekorları kıran dizi, özellikle Cevahir ve Ulvi arasında geçen komik sahneleriyle bir döneme damga vurmuştu. 3 yıl boyunca reyting listelerini zorlayan dizi ekranlara veda etmişti. Aile hayatını tüm saflığıyla anlatan kaliteli yapımlardan olan Geniş Aile, izleyicinin de yoğun isteğiyle yeniden ekranlara dönüyor.


YEPYENİ KADROYLA BEYAZ PERDEDE

2016 yılında beyaz perdeye uyarlanan Geniş Aile ikinci serisiyle vizyona girmeye hazırlanıyor. Yayınlandığı ilk günden itibaren başrollerinde Umut Özkan ve Bülent Çolak’ın rol aldığı dizi, bu kez yepyeni bir kadroyla ve yeni bir hikaye ile izleyici karşısına çıkacak. Film, geçmişte yaşadıklarından ders çıkararak, yeni bir hayat kurmaya çalışan Cevahir’in yıllar sonra unutmadığı aşkı Zeynep’le karşılaşmasıyla başlarına gelenleri konu ediniyor. Zorlu günler geçiren Zeynep’in, aile baskısıyla evlenmek zorunda kaldığı genç rolünü ise Emre Altuğ üstleniyor.

Filmin tanıtım fragmanları sosyal medyada büyük ses getirdi. Başarılı oyuncuların rol aldığı film, henüz yayına girmeden sosyal medyadan büyük bir takipçi kitlesi kazanmayı başardı. Geniş Aile bu hafta sonu, beyaz perde de vizyona girecek.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı