Özlem Leman Davran kimdir? Kaç yaşında?

Serdar Ortaç ile olan ilişkisinin ardından dikkatleri üzerine çeken oyuncu Leman Davran’ın biyografisi ve oynadığı filmleri sizler için araştırdık.

Seksenler dizisi ile televizyon ekranlarında tanınan Özlem Leman Davran, hakkında özellikle Serdar Ortaç ile olan ilişkisi ardından pek çok haber yapıldı. Ortaç sevenleri ekranlarda pek fazla göremediğimiz bu yeni yüzün kaç yaşında olduğunu ve oynadığı filmleri araştırıyor.

ÖZLEM LEMAN DAVRAN’IN BİYOGRAFİSİ

Daha önce “Aysel ile Ahmet” isimli kısa filmi ile YouTube üzerinde gördüğümüz Özlem Leman Davran’ın kadına şiddet ve cinsel istismara dikkat çeken bir kısa filmi de bulunuyor. YouTube üzerinden ulaşılan görüntülere göre Davran, hayatının büyük bir kısmını oyunculuğa adamış. Seksenler dizisinin bazı bölümlerinde zaman zaman rol alarak dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Leman Davran 1990 doğumludur.

Leman Davran, Seksenler ve Kardeş Çocukları dizisinin yanı sıra Kırmızı filminin kadrosunda yer almıştı. 29 yaşındaki güzel oyuncunun boyu ise 1,81. Serdar Ortaç ile ilişkisinin ardından gündeme gelen Özlem Leman Davran hakkında yeni bilgiler geldikçe biyografimizde yer vereceğiz.

Şimdiden herkesin bu aşkı kabul edip desteklediği yapılan paylaşımlardan anlaşılıyor. Serdar Ortaç ise paylaşımları yorumsuz bırakmıyor. En beğendiğim resim yorumu aşk dedikodularını doğrular nitelikte….

Özlem Leman Davran kimdir? Kaç yaşında?

Özlem Leman Davran kimdir? Kaç yaşında?

Daha önce Kerimcan Durmaz’a verdiği destekle adından söz ettiren Davran hakkında en merak edilen Cem Davran’la akrabamı sorusunun yanıtı ise hayır.

Özlem Leman Davran kimdir? Kaç yaşında?

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı