Özlem Çerçioğlu’nu İten Mustafa Savaş Sosyal Medyada Eleştirildi

AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş'ın Binali Yıldırım ile yürümek için Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu itmesi gündem oldu.

Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Akademik Yılı Açılış Töreni öncesinde, eski Başbakan Binali Yıldırım’ı karşılamaya giden isimler içinde olan AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş’ın toplu yürüyüş sırasında Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu iterek araya girmesi kameralar tarafından kaydedildi. Yerel seçimlerde Çerçioğlu’na karşı Aydın Belediye Başkanlığı’nı yitiren Savaş’ın Çerçioğlu’yla tokalaşmadığı da kaydediliyor.


BİNALİ YILDIRIM ŞEHRE GELDİ

Adnan Menderes Üniversitesi’nin (ADÜ) 2019-2020 Akademik Yıl Açılış Töreni, eski Başbakan ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım’ın katılımıyla yapıldı. Tören öncesinde Binali Yıldırım’ı karşılayan kişiler içinde Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu da bulundu.

ÖZLEM ÇERÇİOĞLU’NU İTEREK YERİNE GEÇTİ

Yerel seçimlerde Çerçioğlu’na karşı Aydın Belediye Başkanlığı seçimini geride tamamlayan AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, Binali Yıldırım ile yan yana giden Çerçioğlu’nun yerine geçmek için onu ittiği görüntüler sosyal medyada tepkilere sebep oldu.

YILDIRIM’LA KONUŞMAK İÇİN KENDİNİ PARÇALADI

Görüntülerin ilerleyen kısmında Mustafa Savaş’a kısa bir süre bakan Başkan Çerçioğlu’nun yürümeyi sürdürdüğü, Mustafa Savaş’ın ise Binali Yıldırım’la konuşmak için uğraş gösterdiği fark ediliyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı