Özgür Balakar (uzun makarna) kaç yaşında, nereli?

Ünlü popçu Demet Akalın'ın kızı Hira Kurt, TikTok fenomeni Özgür Balakar'ın canlı yayınına annesinin kredi kartından tam 7 bin TL gönderdi. Olay üzerine Tiktok Fenomeni Uzun Makarna (Özgür Balakar) kimdir diye merak edilmeye başladı. Özgür Balakar kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu?
Takip et
Özgür Balakar (uzun makarna) kaç yaşında, nereli?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Gerçek adı: Özgür Balakar
Doğum tarihi: 10 Haziran 1998
Doğum yeri: Kocaeli
Boy: 1.64 cm
Kilo: 43 kg
Eğitim: İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi öğrenci
İlişkisi: Bekar
Meslek: Manken, Fenomen

Özgür Balakar (uzun makarna) kaç yaşında, nereli?

Özgür Balakar Türk, manken, tiktoker ve fenomendir. Tiktok, youtube ve insatgram hesapları üzerinden Uzun Makarna adı ile paylaştığı videolar ile çok kısa sürede tanınmaya başladı ve ünlendi.

Özgür Balakar (uzun makarna) kaç yaşında, nereli?

Özgür Balakar 10 Haziran 1998 yılında Sakarya’da dünyaya geldi. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitimine İstanbul Bahçeşehir Üniversite’sinde devam etti. Tiktok fenomeni Uzun Makarna Özgür Balakar memleketi aslen aslen Sakarya’dır. Uzun Makarna Özgür Balakar manken ve sosyal medya fenomeni 3 kardeş olup ablası ve abisi bulunmaktadır.

Özgür Balakar (uzun makarna) kaç yaşında, nereli?

Sosyal medya platformlarında çektiği yaratıcı videoları ve güzelliği ile ön plana çıkan Özgür Balakar, Instagram ve YouTube üzerinden de ciddi bir hedef kitlesine sahip oldu.

Mesleki kariyerinde modellik ve mankenlik yapan Özgür Balakar ayrıca sosyal medya üzerinden yayınladığı videolar sayesinde de para kazanmaktadır.

Özgür Balakar (uzun makarna) kaç yaşında, nereli?

Haziran 2020 verilerine göre Tiktok üzerinden 2 milyona yakın takipçisi bulunan Özgür Balakar Tiktok platformunda en çok sevilen fenomenler arasındadır. Aynı zamanda sosyal medyada Dünya Starı Justin Bieber’in radarına giren isimler arasındadır.

Uzun Makarna Özgür Balakar enleri arasında en sevdiği renk pembe. Özgür Balakar günümüzde yaşamını İstanbul’da sürdürmekte olup bekar’dır.

Özgür Balakar (uzun makarna) kaç yaşında, nereli?

Demet Akalın, geçtiğimiz gün büyük bir panik yaşadı. Akalın’ın 7 yaşındaki kızı Hira Kurt, TikTok fenomeni Özgür Balakar’ın canlı yayınına annesinin kredi kartından tam 7 bin TL gönderdi.

Özgür Balakar (uzun makarna) kaç yaşında, nereli? Özgür Balakar (uzun makarna) kaç yaşında, nereli?

Durumu fark edince hemen hesaplarını kontrol eden Demet Akalın, gerçeği öğrenince şoke oldu. Yaşadığı olayı sosyal medya hesabından anlatan popçu, anne ve babaları uyardı.

Özgür Balakar (uzun makarna) kaç yaşında, nereli?

ÖZGÜR BALAKAR’DAN AÇIKLAMA

Demet Akalın’ın ardından konuşan Özgür Balakar “Ben bugün canlı yayında yüzüme maske yapıyorum, makyaj yapıyorum… Canlı yayında büyük hediyeler gönderildi. Ben de teşekkür ettim. Hediyeleri gönderen H.K. isimli bir kullanıcı adıydı.”

“Profilinde sadece ‘Hira’ yazıyor. Bana dediler ki ‘O Demet Akalın’ın kızı.’ Ben de daha önce Demet ablaya gitmiştim. Hira’yı da görmüştüm. Ben de canlı yayında ‘Teşekkürler Hira’cığım. Sen isen bir tane gül gönder’ dedim.”

“Gülün de fiyatı 30 kuruş falan… Bugün de öğrendim ki olanlardan Demet Akalın’ın haberi yokmuş. Hira, bana onları göndermiş. Bu benim harcadığım bir şey değil. Hediyeleri kimsenin hesabından zorla çekmiyorsunuz!”

“Merak etme Demet abla, başına gelen olaya üzüldüm. Bize ‘Soyguncu’ demen kalbimi kırdı. Ben kimseden bir şey talep etmedim. Geri atarım Demet abla, sakinleş. Derdimiz para olsun…” açıklamasını yaptı.

Özgür Balakar (uzun makarna) kaç yaşında, nereli?

uzunmakarna kullanıcı adıyla yer aldığı TikTok’ta güncel olarak yaklaşık 4.5 milyon takipçisi bulunan Özgür Balakar, 230 milyona yakın beğeniye sahiptir.

TikTok’ta geniş bir takipçi kitlesine sahip olan Özgür Balakar, Instagram’da 1 milyon takipçiye sahiptir.

Youtube kanalını 1 Haziran 2015 tarihinde açtı. Bu zamana kadar pek çok videosunu paylaştığı hesabında 39.788.341 görüntülemeye ve 512 bin aboneye sahiptir.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.