Özgün’ün Sayılar İsimli Şarkısının Geliri Down Sendromlu Çocuklara

Özgün, çocukları ve ebeveynlerini fazlasıyla heyecanlandıracak ‘’Çocuk Şarkıları’’ albümü ile çok özel bir çalışmaya imza attı. Açtığı Ediko TV isimli yeni YouTube kanalında yayınladığı şarkının dinlenmesi ve klibinin tıklanması üzerine gerçekleşen tüm izlenme gelirleri @downturkiye’ye bağışlanacak.
Takip et
Özgün’ün Sayılar İsimli Şarkısının Geliri Down Sendromlu Çocuklara
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yaptığı müzik kadar ailesi ve çocuklara olan sempatisiyle de birçok kişi tarafından takip edilen pop müziğin güçlü temsilcilerinden Özgün, çocukları ve ebeveynlerini heyecanlandıracak Çocuk Şarkıları albümü ile çok özel bir çalışmaya imza atıyor. Pandemi döneminde titizlikle çalıştığı projesi ile minikler için çok değerli bir eser ortaya koyan Özgün, albümünde yer alan 12 farklı şarkısı ile çocukları hem eğlendirecek, hem de eğitimlerine katkıda bulunacak.
Uzman pedagog ve eğitimciler tarafından onaylanan sözler ile oluşturulan şarkılar için hazırlanan animasyon klipler, Özgün’ün Ediko TV YouTube kanalında yer alacak.

A post shared by Özgün (@ozgunugurlu)

Özgün’ün Çocuk Şarkıları albümünün düzenlemelerinde Onur Koç, animasyon kliplerin yönetmenliğinde Burak Sesli yer alıyor. Birbirinden renkli animasyonların çizimlerini Yücel Çavdar’ın yetenekli dokunuşları süslerken animasyon ekibinde ise Cüneyt Tekin, Kenan Süleymanoğlu ve Gürsel Çavdar bulunuyor.Uzman pedagog ve eğitimciler tarafından onaylanan sözler ile oluşturulan şarkılar için özenle hazırlanan animasyon klipler, Özgün’ün çocuklar için açtığını duyurduğu Ediko TV YouTube kanalında yer alacak.

Özgün’ün Sayılar İsimli Şarkısının Geliri Down Sendromlu Çocuklara

Özgün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şöyle dedi:

Ediko TV isimli yeni YouTube kanalımda bulunan #Sayılar isimli video klibimin tüm izlenme gelirleri @downturkiye’ye bağışlanacaktır. Desteğiniz için şimdiden teşekkürler, keyifli dinlemeler. ?

ÖZGÜN SAYILAR İSİMLİ ŞARKIYI DİNLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Özgün’ün Sayılar İsimli Şarkısının Geliri Down Sendromlu Çocuklara

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.