adplus-dvertising

Özge Ulusoy Taksi Kuyruğunda Bekledi

Ünlü manken Özge Ulusoy, bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Gazetecilerin sorularını yanıtsız bırakan Ulusoy, bir süre taksi kuyruğunda bekledi.
Takip et
Özge Ulusoy Taksi Kuyruğunda Bekledi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ünlü manken Özge Ulusoy, bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Keyifli olduğu görülen Ulusoy, basın mensuplarının sorularını yanıtsız bıraktı. Gazetecilere, “İyi günler arkadaşlar, kolay gelsin.” dedikten sonra alışveriş merkezinin meydan katında bulunan yemek alanlarına ilerleyen ünlü manken, arkadaşlarıyla buluşarak keyifli bir sohbete başladı.

Özge Ulusoy Taksi Kuyruğunda Bekledi

ÖZGE ULUSOY, SORULARI CEVAPSIZ BIRAKTI

Son dönemlerde magazin dünyasının en çok konuştuğu isimlerden birisi olan Özge Ulusoy, bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Keyifli olduğu görülen Ulusoy, gazetecilerin sorularını yanıtlamazken, “İyi günler arkadaşlar, kolay gelsin.” demekle yetindi.

Gazetecilerin yanından uzaklaşan Ulusoy, bir süre sonra alışveriş merkezinin meydan katında bulunan restoranlardan bir tanesine geçerek burada arkadaşlarıyla buluştu. Keyifli bir sohbete başlayan Özge Ulusoy, arkadaşlarıyla bol bol sohbet etti. Sohbetin ardından restorandan ayrılan Ulusoy, bir süre taksi bekledi. Bekleyişin ardından taksiye binen Ulusoy, alışveriş merkezinden ayrıldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.