Özge Özder: Geri sayım başladı

Anne olmak için gün sayan oyuncu Özge Özder, eşi Sinan Güleryüz ile birlikte çekilen yeni karesini sosyal medya hesabından yayınladı. Özder, gönderisine “Geri sayım başladı… Seni bekliyoruz güzel kızım” notunu düştü
Takip et
Özge Özder: Geri sayım başladı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

2018 yılında nikah masasına oturan Özge Özder-Sinan Güleryüz çifti, geçtiğimiz aylarda ilk kez anne-baba olacaklarını duyurmuştu.

Özge Özder: Geri sayım başladı

Kızları olacağını açıklayan ikili, birlikte çekilen yeni karelerini sosyal medya hesaplarından yayınladı.

Özge Özder: Geri sayım başladı

Anne olmak için gün sayan Özder, karnı burnunda pozunu takipçileriyle paylaştı.42 yaşındaki oyuncunun “Geri sayım başladı… Seni bekliyoruz güzel kızım” notunu düştüğü paylaşımı kısa sürede çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

Özge Özder: Geri sayım başladı

Özge Özder, eşi ile bu karesini ise “Bebek yükleniyor” notuyla sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmıştı. Çift, bebek haberlerine ünlü arkadaşlarının da yer aldığı bir video ile açıklık getirmişti.

Özge Özder: Geri sayım başladı

Özge Özder’in YouTube kanalından yayınladıkları eğlenceli videoda, ünlü dostları da yer almıştı. Sanatçının Aslı Tandoğan, Gözde Kansu, İpek Karapınar, Selim Bayraktar, Bennu Yıldırımlar, Melis Birkan gibi yakın arkadaşları ve ailesinin yer aldığı videoda hamilelik müjdesine yakınları tarafından verilen tepkiler ekrana geliyordu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.