Özel Üretim Dondurmanın Fiyatı Dudak Uçuklatıyor!

Formülünü gizlediği ve içine safran dahil birçok karışımı attığı dondurmasının kilosunu 2 bin 500 liraya satan girişimci karını da hayır kurumlarına bağışlıyor.

Kadıköy’deki bir dondurmacı ürettiği dondurmanın özelliklerinin yanı sıra satış fiyatıyla da dikkat çekiyor. Karışımının içine özel sağım koyun sütü, en pahalısından anzer balı ve safran koyan girişimci, ürettiği bu dondurmanın tek bir topunu 100 liradan satıyor. Kilo ücreti 2 bin 500 lira olan özel karışım müşterilerden büyük ilgi görüyor.


İçindeki malzemeler nedeniyle diğer dondurma türlerinin 50 katı fiyata satılan dondurma tadıyla da adeta damak çatlatıyor. Türkiye’nin her yerinden özel müşterileri olduğunu dile getiren girişimci Erhan Osmanoğlu ise ilgiden oldukça memnun. Müşterilerinden olumlu tepkiler aldığını söyleyen dondurmacı, fiyatı çok yüksek bulup isyan eden müşterilerinin de, durumu anlayınca kendisine hak verdiğini söylüyor.

TANINMIŞ BİR İSİM 5 KİLO İSTEMİŞ

Masraflarını çıktıktan sonra, bu özel dondurmadan ettiği karın tamamını hayır kurumlarına bağışladığını söyleyen Osmanoğlu, Türkiye’nin her yerinden sipariş aldığını söylüyor. Son olarak tanınmış bir simanın 5 kilon sipariş verdiğini söyleyen dondurmacı ürettiği dondurmanın tarifini ise kimseye vermiyor. Yaptığı girişimin hayır kurumlarının işine yaramasının kendisini gururlandırdığını söyleyen dondurma dükkanı sahibi Osmanoğlu, benzer tavır sergileyecek meslektaşlarına formülünü verebileceğini de sözlerine ekliyor.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı