Özel Kuvvet Polisleri Operasyon Sırasında Rezil Oldu

Rusya’da bir suç örgütüne yönelik düzenlenen operasyonda özel kuvvet polislerinin düştükleri durum güldürdü. Camı kırıp eve girmeye çalışan polisin yaşadıkları sosyal medyada gündem oldu.

Rusya’dan ilginç bir polis operasyonu vardı. Başkent Moskova’da bir suç örgütüne yönelik düzenlenen operasyonda özel kuvvet polislerinin düştükleri durum güldürdü.

BİR TÜRLÜ CAMI KIRAMADI

Moskova’da suç örgütü liderinin bir evde gizlendiği haberini alan polis eve operasyon düzenledi. 4 özel kuvvet polisi evin kapısını kırmak yerine pencereden içeri girmeyi denedi. 3 polis merdiveni tutarken yukarı tırmanan polis camı kırmaya çalışırken yere düştü. Koruyucu kıyafetleri sayesinde yara almayan polis tekrar merdivene çıktı. Bu sırada pencereye yönelen zanlı neler olduğunu anlamaya çalıştı.

DÜNYADA GÜNDEM OLDU

Polis tekrar pencereye yöneldi ve bu kez canı kırdı. Ancak evdeki zanlı pencereyi açarak polisin içeri girmesini sağlayınca ortaya ilginç bir görüntü çıktı. Tüm dünyaya nam salan Rus özel kuvvetlerinin düştükleri bu komik durum sosyal medyada gündem olurken görüntüler en çok izlenenler arasına girdi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı