adplus-dvertising

Özel bankanın promosyon kampanyası emekliyi cezbetti

Bankalar promosyon kampanyalarında seviye artırdı. Bir hafta önce 5 bin lirayı bulan promosyon ödemeleri 7 bin 500 liraya fırladı. Emekliler yüksek promosyon ödemesi almak amacıyla kamu bankalarındaki maaşlarını özel bankalara çekmeye başladı.
Takip et
Özel bankanın promosyon kampanyası emekliyi cezbetti
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Özel bir bankanın emekli promosyon kampanyası büyük alaka gördü. Özellikle Anadolu’daki ilçelerde şubelerin önünde yığılmalar meydana geldi, 50 kişi sıraya yazılarak öğle saatine kadar işlemlerini yaptırdı. Ağustos ayının sonuna kadar kampanya devam edecek.

Emekliler Tokat’ın Erbaa ilçesindeki özel bankanın şubesinde kuyruk yarattı. Maaşlarını taşıyan emeklilerin çoğunluğu, devlet bankalarından özel bankaya geçtiklerini söylediler. Kampanyanın ilaç gibi geldiği yorumu yapan emekli vatandaşlar, ‘parayı nasıl değerlendireceksiniz?’ sorusuna promosyonun yerinin şimdiden hazır olduğunu belirttiler.

Kampanyadan faydalanmak isteyen emekliler öğlene kadar kuyruk bekleseler de işlemlerini yaptırmadan ayrılmadılar. 7 bin lira maaş promosyonu 500 lira da otomatik ödeme talimatı verildiği takdirde toplamda 7 bin 500 lira emeklinin hesabına aktarılıyor.

Emekli maaşı başka bankaya nasıl taşınır?

Emekli maaşını aldığı banka ile 3 senelik taahhüt süresini dolduranlar ve ya yeni emekli olanlar, diledikleri bankaya müracaat yaparak maaşlarını taşıyabiliyorlar. Maaşlarını taşımak isteyen emeklilerin bankaya bildirimde bulunulması gerekiyor. Bu bildirim bankaların şubelerinden yahut e-Devlet sistemi üstünden yapılabiliyor.

Son gün 31 Ağustos

Promosyon ödemesinden 31 Ağustos 2022 tarihine kadar maaşını üç sene bankadan almayı taahhüt eden müşteriler yararlanabilecek. Taahhüt süresi promosyon ödemesinin müşterinin hesabına geçmesi ile başlıyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.