adplus-dvertising

Özcan Deniz’in İddialarının Ardından Feyza Aktan Sessizliğini Bozdu!

Feyza Aktan'dan Özcan Deniz'e cevap geldi. Kaçırma iddiasına yanıt veren Feyza Aktan Özcan Deniz'e kin kustu
Takip et
Özcan Deniz’in İddialarının Ardından Feyza Aktan Sessizliğini Bozdu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Feyza Aktan, oğlu Kuzey’i, 4. yaş gününde kendisinden kaçırdığını ileri süren eski eşi Özcan Deniz’e yanıt verdi.

Özcan Deniz’in İddialarının Ardından Feyza Aktan Sessizliğini Bozdu!

Özcan Deniz 2018’de evlendiği ve oğlunun annesi Feyza Aktan ile olaylı bir şekilde boşanmıştı. Ayrılığın ardından Aktan, şiddet gördüğü iddiasıyla ünlü oyuncuya dava açmıştı. Şiddet davasından beraat eden Deniz, oğlunun velayetini alabilmek için de mahkemeye başvurmuştu.

Özcan Deniz’in İddialarının Ardından Feyza Aktan Sessizliğini Bozdu!

Gerginlik yaşanmıştı

Çocuğun anne Feyza Aktan’da kalmasının devamına karar veren mahkeme, Özcan Deniz’in görüşme günlerinin ise artırılmasına hükmetmişti. Ünlü şarkıcı daha sonra da Aktan’ı affettiğini belirtmişti. Ancak eski eşler arasında yine gerginlik yaşanmıştı. Deniz, 4. yaş gününde oğlu Kuzey’in kendisinden kaçırıldığını söylemişti.

Uzaklara kaçırıldın

Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Özcan Deniz, “Aynı oyun yeniden sahnelendi. Yine aylardan nisan, yine sen benden uzaklara kaçırıldın ve yine kötüler konseyi bir şeylerin peşinde!” ifadelerini kullanmıştı.

Özcan Deniz’in İddialarının Ardından Feyza Aktan Sessizliğini Bozdu!

Tekrar tekrar oynuyorlar

Deniz “Muhtemelen geçen yıl olduğu gibi, Anneler Günü için de bir Instagram şovu hazırlanıyor. ‘Mağduru’ oynamanın tadına varıldı çünkü. Sonuç alamadıkça seni kullanmaktan bir adım bile geri atmadan aynı filmi tekrar tekrar oynuyorlar.” şeklinde konuşmuştu.

Ulaşılamayan hedeflere ulaşmak: Deniz “Daha önceki oyun beni velayet davasından geri çekmek içindi, şimdi ise işledikleri suçlara göz yummamı sağlamak. Aslında affetmiştim, ama galiba amaç aynı zamanda haber olmayı da sağlamak (çünkü geçen sene çalışmıştı bu) ve ulaşılamayan hedeflere ulaşmak!” demişti.

Özcan Deniz’in İddialarının Ardından Feyza Aktan Sessizliğini Bozdu!

Cesareti ben verdim

Deniz “Bunun için de çok güzel kullandılar herkesi. Sessizliğimi ve çaresizliğimi de sonuna kadar sömürdüler. Senin tek suçun benim oğlum olman. Bir garibanın oğlu olsaydın çoktan seni kapıma bırakıp kayıplara karışmışlardı. Normal şartlarda 5 metre bile yakınıma yaklaşamayacak insanlara bu cesareti ben verdim.” ifadelerine yer vermişti.

Bir daha olsa bir daha yaparım

Deniz “Öyle ki; senin gözünün önünde babana tekme tokat girişecek kadar taraflı programlara çıkıp şuursuzca ‘bir daha olsa bir daha yaparım’ diyerek tehdit edecek kadar senin tek hayat garantin olan babanın 30 yıllık kariyerini ve emeğini iftiralarla bitirmeye çalışacak kadar, benden 700 km öteye kanunları, haklarımızı, senin menfaatlerini hiçe sayıp götürecek kadar cesaretlendiler.” demişti.

Samimiyetsiz 

“Benim onayım ve haberim olmadan seninle ilişkimizi çıkmaza sokacak kadar uzağa, bir bilinmeze sürüklediler” diyen Deniz “Daha doğrusu taşındılar. Ve giderken değil, gittiğinizde bana haber verildi. Samimiyetsiz “iyi niyet” davranışları sergileyerek, işlenilen şuçu hafifletmeye çalışıyorlar. (istediğin zaman gelip görebilirsin v.s)” ifadelerine yer vermişti.

Özcan Deniz’in İddialarının Ardından Feyza Aktan Sessizliğini Bozdu!

Çok belli oraya çekilmeye çalışılıyorum

Deniz “Seni oraya gelip alarak otellerde, sana ait olmayan odalarda ve ortamlarda görmemi sağlamaya çalışıyorlar..Öyle olsun ki bir daha geldiğimde otele gitme fikri senin benimle gelmeni engellesin diye. Bana en azından bir hazırlık yapma şansı bile tanınmadı. Ve orada seni almaya geldiğimde, senin yanında ne gibi bir saldırıya uğrayacağım belli değil. Çok belli oraya çekilmeye çalışılıyorum.” demişti.

Üç haftadır göremiyorum seni

Deniz “Ben burada, odanın olduğu oyuncaklarının olduğu, arkadaşlarının ve seni seven onca insanın olduğu evinde bekliyorum oğlum seni. Üç haftadır göremiyorum seni. Senden özür diliyorum bu cesareti onlara taa baştan verdiğim için. Önce doğum günü hazırlıkların bana “göndericem” diye yaptırıldı sonra kanunlara ve bize verilen haklara bile karşı gelerek götürüldün. Tıpkı geçen doğum gününde yapıldığı gibi. Dedim ya “aynı film oynanıyor.” ifadelerine yer vermişti.

Önceki gün oğlu Kuzey’in 4. yaş gününde kendisinden kaçırıldığını dile getiren Deniz’e yanıt geldi. Aktan, konuyla alakalı Instagram hesabından açıklama yaptı.

Özcan Deniz’in İddialarının Ardından Feyza Aktan Sessizliğini Bozdu!

Artık bir dur

“Bu bir kaçma ya da kaçırma eylemi değil, yapılan onca haksızlıklara ‘Artık bir dur’ demekti. ifadelerini kullanan Feyza Aktan, “Gelişimden, nedenlerinden ve adresimizden oğlumun babası en başından beridir haberdar.” dedi.

Zalim anne

“Bu şekilde yansıtılması beni üzse de ne yazık ki hiç şaşırtmadı…” diyen Aktan “Üzerime oturtulmaya çalışılan ‘Zalim anne’ sıfatından artık çok sıkıldım.” diye konuştu.

Sözlerinin sonunda Aktan “Bu kararın nedenlerini cevap hakkım doğduğu için en kısa zamanda sizlerle paylaşacağım, sevgiler…” şeklinde konuştu.

Özcan Deniz’in İddialarının Ardından Feyza Aktan Sessizliğini Bozdu! Özcan Deniz’in İddialarının Ardından Feyza Aktan Sessizliğini Bozdu!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.