Özcan Deniz’in Eski Eşinden Kafa Karıştıran Paylaşım

Geçtiğimiz ay ani bir kararla boşanan Feyza Aktan ve Özcan Deniz, kimseye aldırmadan aşklarına devam ediyor.

Evlilikleri kadar ayrılıkları da olay olan Özcan Deniz ve Feyza Aktan’ın sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar dikkat çekmeye devam ediyor. 26 Haziran’da ani bir şekilde boşanan çift ayrıldıktan 2 hafta sonra Bodrum tatilinde el ele görüntülenerek gündeme gelmişti. Boşandıktan hemen sonra sosyal medyada soyadını değiştiren Feyza Aktan’ın, Deniz’e aşk dolu sözler yazdığı paylaşımları silmemesi ise dikkat çekti. Özcan Deniz de eski eşiyle çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabından kaldırmadı.


ESKİ EŞE KALP EMOJİSİ

Aktan bu kez de, eski eşiyle oğlunun fotoğrafını kalp emojisiyle İnstagram’dan paylaştı. Kısa sürede büyük beğeni alan paylaşıma binlerce de yorum geldi. Takipçileri paylaşımın altına, ‘Siz ayrılmadınız mı?, Niye evlendiniz niye ayrıldınız anlamadık’ gibi tepki içeren yorumlarda bulundu. Ünlü şarkıcı Deniz ise eski eşinin paylaşıma kalpler koyarak karşılık verdi.

Gelen tepkilere aldırış etmeden boşanmalarına rağmen herkesin gözü önünde aşklarına tüm hızıyla devam eden çiftin, neden ayrılma kararı aldıkları ise merak konusu.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı