adplus-dvertising

Özcan Deniz’in eski eşi: Beni bir değil birçok kez dövdü!

Eski eşine şiddet uyguladığı iddiası ile mahkemelik olan Özcan Deniz için yeni bir suçlama daha gündeme geldi. Deniz'in eski eşi Feyza Aktan mahkemeye verdiği dilekçesinde bir değil bir çok kez dövüldüğünü öne sürdü.
Takip et
Özcan Deniz’in eski eşi: Beni bir değil birçok kez dövdü!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Feyza Aktan, fiziksel ve psikolojik şiddete maruz kaldığını öne sürerek eski eşi Özcan Deniz ile ilgili ‘zincirleme biçimde kasten yaralama’, ‘kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma’, ‘hakaret’ ve ‘tehdit’ suçlarından şikâyetçi olmuştu.

Deniz’in beraber oldukları dönemde kendisini aldattığını, ayrılmak istediğinde odaya kilitleyerek ölümle tehdit ettiğini iddia eden Aktan, şiddete maruz kaldığını öne sürmüştü. Deniz ile ilgili ‘yaralama’ suçundan 6 aydan 18 aya kadar hapis istemiyle dava açılmıştı.

Hürriyet’in haberine göre; İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’ne açılan davada yeni bir gelişme meydana geldi. Feyza Aktan ile Özcan Deniz mahkemeye değişik tarihlerde dilekçe sundu.

Aktan, dilekçesinde; eski eşi Özcan Deniz tarafından birçok defa şiddete maruz kaldığını öne sürerek birden fazla kasten yaralama suçundan cezalandırılmasını talep etti.

Özcan Deniz’in eski eşi: Beni bir değil birçok kez dövdü!

Feyza Aktan’ı hamile olduğu dönemde eve kilitleyen Özcan Deniz’in şiddet uyguladığının anlatıldığı dilekçede, “Özcan Deniz daha sonra 2018 Haziran ayında Göcek tatilinde Feyza Aktan’a annesinin yanında şiddet uygulamıştır. En son şiddet olayı ise Haziran 2019 tarihinde Almanya’da tatilde yaşanmıştır. Özcan Deniz, Feyza Aktan’ı kız kardeşinin yanında darp etmiştir” dendi.

Özcan Deniz ise mahkemeye sunduğu dilekçede; Feyza Aktan’ın iddialarının herhangi bir kanıt ile desteklenmediğini söyleyerek, davanın düşürülmesini ve beraatını istedi.

Feyza Aktan, fiziksel ve psikolojik şiddete maruz kaldığını öne sürerek, şarkıcı olan eski eşi Özcan Deniz ile ağabeyi Ercan Deniz ile ilgili savcılığa suç duyurusunda bulunmuş ve iki ay uzaklaştırma kararı aldırmıştı. Deniz’in kendisine şiddet uyguladığını hatta “Polisi ararsan yüzünde sigara söndürürüm” biçiminde tehdit ettiğini öne sürmüştü.

15 ay evli kaldıktan sonra 2019 senesinde anlaşmalı olarak tek celsede boşanan çiftin kavgasına, meşhur şarkıcının kardeşi Sibel Semerci de katılmıştı. Semerci, sosyal medyada, “Gece saat 2’lere kadar eğlenirken sızıp, kalıyorsunuz ve sorumsuzluğunuz yüzünden koca bir evin yarısı açık unuttuğunuz elektrik sobasından dolayı yanıp, tutuşuyor. Neredeyse küçük çocuğunuz ölümle burun buruna geliyor. Sizce bu ortam küçük bir çocuğun yaşayabileceği bir ortam mıdır?” biçiminde bir yazı paylaşmıştı.

Kuzey isminde bir oğlu olan Özcan Deniz, ile ilgili çıkan haberlerin sonrasında, “Basında ve sosyal medyada çıkan, hiçbir dayanağı olmayan, seneler önce meydana geldiği öne sürülen ama nedense o zaman değil de şuanda ‘Çamur at, izi kalsın’ düşüncesiyle ortaya atılmış, iftira niteliğindeki suçlamaların hiçbirini kabul etmiyorum” açıklamasını yapmıştı.

Özcan Deniz’in eski eşi: Beni bir değil birçok kez dövdü!

Aktan’a şiddet uygulamadığını ve eski eşini maddi manevi mağdur etmediğini dile getiren meşhur oyuncu, “Yeni bir projemin arifesinde de bunların meydana gelmesi ayrı bir konu. Kurulacak çok cümle var ama ileride evladımı üzecek kayıtlar bırakmamak isminde susuyorum” demişti. Özcan Deniz, sözlerine, “Ben, bu hayatta en kıymetli varlığım olan çocuğumu düşünmekteyim ve elimden alınmaya çalışılsa da oğlumu bu çirkin kavgadan zarar görmeden kurtarmaya çalışıyorum. Onun geleceğini inşaa etmek, ona maddi manevi iyi bir miras bırakmaya çalışmakla meşgulüm. Annesi ile ilgili ulu orta konuşmak gibi bir davranışım olmadı ve olmayacak” biçiminde devam etmişti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.