Özcan Deniz ve Eşi İçin Hala Umut Var

1 yıl süren evliliğini geçtiğimiz ay sonlandıran Özcan Deniz'in, eski eşiyle birlikte olan fotoğraflarını kaldırmaması dikkat çekti.

Geçtiğimiz yıl Mart ayında sevgilisi Feyza Aktan’la hayatını birleştiren ünlü şarkıcının evliliği kadar ayrılığı da olay oldu. Kendinden 20 yaş küçük olan sevgilisinin hamilelik haberini aldıktan sonra soluğu nikah masasında alan Özcan Deniz geçtiğimiz yıl eleştirilerin hedefi olmuştu. Bu evlilikten Kuzey adında bir erkek çocuk sahibi olan çift geçtiğimiz ay ise ani bir kararla sessiz sedasız ayrılmıştı. Kısa süren evliliğiyle konuşulan Deniz, geçtiğimiz gün eski eşiyle samimi bir şekilde görüntülenerek gündeme bomba gibi düşmüştü. Evliliklerini sonlandıran çift şimdi de birlikte tatil yaparken görüntülendi.


FOTOĞRAFLARINI SİLMEDİ

Bodrum’da oğullarıyla birlikte vakit geçirmeye devam eden çiftin görüntülenmemek için aldığı tedbirler ise gözden kaçmadı. Eski eşi ve oğluyla birlikte bir apart kiralayan ünlü şarkıcının keyifli halleri ise dikkat çekti. Bir süre birlikte sohbet ederken görüntülenen eski eşler kısa süreli bir tartışma da yaşadı.

Ünlü şarkıcı ve eşinin, boşanmalarına rağmen sosyal medya hesabından ekledikleri, aşk dolu notlarla paylaşılmış fotoğrafları kaldırmamaları dikkat çekti. İlişkilerini sürdürmeye devam eden çiftin neden boşandığı ise merak konusu.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı