Özbek kadını temizlik için eve çağıran şahıs bıçakla cinsel tacizde bulundu!

İstanbul’da Özbek Barchinoy K., kendisine temizlik işi ayarlayan Özkan E’nin verdiği adrese gitti. Eve gittiğinde karşısında Özkan E’yi gören kadın bıçak zoruyla alıkonuldu. Özkan E. genç kadını cinsel ilişkiye zorladı. Bir anlık boşluktan faydalanıp kaçan kadın, adamdan şikayetçi oldu. Özkan E’nin daha önce de aynı taktikle bir kadını gasp ettiği ortaya çıkan şüpheli, tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Takip et
Özbek kadını temizlik için eve çağıran şahıs bıçakla cinsel tacizde bulundu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul Sultangazi‘de Özbekistan uyruklu Barchinoy K. sosyal medya üstünden tanıştığı Özkan E. ile gündelik işlerde çalışmak üzere el sıkıştı. Kendisini emlakçı olarak tanıtan şüpheli Özkan E., Özbek kadını temizlik işi için Yunus Emre Mahallesi’nde bir daireye çağırdı. Zanlının söylediği adrese giden hiç beklemediği bir manzarayla karşılaştı.

BIÇAK ZORUYLA CİNSEL İLİŞKİYE ZORLADI

Özkan E. iş verme vaadiyle ağına düşürdüğü kadını bıçak zoruyla dairede alıkoyup, cep telefonunu gasp etti. Neye uğradığını şaşıran Özbek kadın, zanlının kendisini cinsel ilişkiye zorlamasıyla ikinci bir şok yaşadı.

KENDİNİ EVDEN ZOR ATTI

Özkan E.’nin elindeki bıçağa karşın direnen kadın, bulduğu bir anlık boşlukla kendini sokağa attı. Talihsiz kadın mahalle bakkalına sığınırken, şüpheli ise gözlerden kayboldu.

DAHA ÖNCE DE AYNISI YAPMIŞ

Sabah’ın haberine göre mahalleyi sarsan olayın sonrasında çalışma başlatan Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, kimliğini belirlediği Özkan E.’yi saatler içerisinde yakalayıp gözaltına aldı. Zanlının emniyetteki işlemleri esnasında daha önceden de aynı yolla başka bir kadını tuzağına düşürüp gasp ettiği, sonrasında da tutuklanarak cezaevine gönderildiği gün yüzüne çıktı. Serbest bırakıldıktan sonra aynı tuzakla Özbek kadını ağına düşüren şüpheli, emniyetteki işlemlerinin sonrasında tutuklanarak tekrar cezaevine gönderildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.