adplus-dvertising

Özbek Kadın, Milletvekilinin Evinde Silahla İntihar Etti

AK Parti Milletvekili Şirin Ünal'ın evinde çalışan Özbek asıllı Nadira Kadirova, milletvekilinin silahı ile intihar etti.
Takip et
Özbek Kadın, Milletvekilinin Evinde Silahla İntihar Etti
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

AK Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal’ın, Ankara’daki evinde bir senedir görev yapan Özbek kökenli 23 yaşındaki Nadira Kadirova, Ünal’ın ruhsatlı tabancasıyla intihar etti.

MİLLETVEKİLİNİN SİLAHIYLA İNTİHAR ETTİ

Sözcü’den Saygı Öztürk’ün aktardığına göre; AK Parti Milletvekili emekli general Şirin Ünal’ın evinde 1 senedir görev yapan 23 yaşındaki Nadira Kadirova dün sabah milletvekilinin tabancasıyla intihar etti. Kadirova’nın olaydan 1 gün evvel arkadaşı Leyla’ya “Çok kötü şeyler oluyor. Ben ağabeyimin yüzüne nasıl bakacağım? Ölmek istiyorum” dediği bildirildi.

“İNTİHAR EDECEK BİR PROBLEMİ YOKTU”

Kadirova’nın intihar etmesi ile alakalı görevliler sessiz kalırken ağabeyi Muhammet Ali Kadirova, mesele ile alakalı paylaştığı değerlendirmede şu sözleri kullandı: “Kardeşimin intihar etmesini gerektirecek herhangi bir şeyi yoktu. Önümüzdeki günlerde üniversite sınavı için kursa gidecekti. Bildiğimiz kadarıyla Nadira saat 08.48’de milletvekili Ünal’a ait tabancayla kalbine ateş etmiş. Bilkent Hastanesi’ne sevk edilen Nadira kurtarılamadı. Rapora göre 09.50’de ölüm meydana gelmiş. Kardeşim 4 senedir Türkiye’de ikamet ediyordu. Herhangi bir problemi de yoktu. Bu intihar olayı bizi şaşkına uğrattı. Ayrıca Adli Tıp’taki işlemleri milletvekilinin araya girmesiyle süratle bitirildi. Bugün saat 22.00’da cenazesini uçakla ülkemize götüreceğiz.”

AK Parti Milletvekili Şirin Ünal’ın evde olduğu esnada intiharın olduğu bildirildi. Ünal, olayla alakalı açıklama yapmadı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.