Ozan Güven'in sevgilisi Deniz Bulutsuz kaç yaşında, nereli?

Son gülerin adından çok söz ettire oyuncucu Ozan Güven'in adı darp iddialarına karıştı. Bir süredir birlikte olduğu sosyal medya uzmanı Deniz Bulutsuz'u darp ettiği iddia edilen Ozan Güven sevgilisi tarafından dava edildi. Peki Deniz Bulutsuz kimdir?
Takip et
Ozan Güven'in sevgilisi Deniz Bulutsuz kaç yaşında, nereli?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Deniz Bulutsuz kimdir, kaç yaşında ve Ozan Güven'in sevgilisi ne iş yapıyor incelemeleri darp haberinin sonrasında araştırılmaya başladı. 45 yaşındaki oyuncu Ozan Güven bir süredir sosyal medya uzmanı olan 28 yaşındaki Deniz Bulutsuz ile aşk yaşıyordu. Deniz Bulutsuz Ozan Güven'in kendisini darp ettiği ve rapor aldığını açıkladı. Sevgilisi Ozan Güven'i dava etmeye hazırlanıyor. 

Ozan Güven ve sosyal medya uzmanı Deniz Bulutsuz’un aşkı olaylı bitti. İddialara göre 45 yaşındaki meşhur oyuncu kendisinden 17 yaş küçük olan sevgilisiyle geçtiğimiz hafta sonu kavga etti. Sözlü başlayan münakaşa Güven’in genç kadını darp etmesiyle büyüdü. Aldığı darbeler neticesi gözüne kan inen Bulutsuz hastaneye giderek darp raporu aldı. Yaşadıklarını yalnızca yakın çevresiyle paylaşan Bulutsuz’un Güven’den şikayetçi olacağı öğrenildi.

Ozan Güven'in sevgilisi Deniz Bulutsuz kaç yaşında, nereli?

‘EL ELE OLUNCA BİR ŞEY OLMAZ’

Deniz Bulutsuz, geçtiğimiz mayıs ayında 45 yaşına basan sevgilisi Ozan Güven’in doğum gününü sosyal medya hesabında kutlayarak bu aşkı herkese ilan etmişti. Yayınladığı kareye meşhur oyuncuyu etiketleyen Bulutsuz altına “İyi ki doğmuş sevgili. ‘El ele olunca bir şey olmaz’ derler” notunu düşmüştü.

Ozan Güven'in sevgilisi Deniz Bulutsuz kaç yaşında, nereli?

Ozan güven kimdir: Ozan Güven, 19 Mayıs 1975 tarihinde Almanya'nın Nürnberg kentinde dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Modern Dans Bölümü’nden mezundur. İzmir Belediye Konservatuar'ında oyunculuk dersleri alan Ozan Güven, Şahika Tekand Tiyatrosu'nda çalıştı.

Ozan Güven'in sevgilisi Deniz Bulutsuz kaç yaşında, nereli?

Bugüne kadar Çiçeği Büyütmek, İkinci Bahar, Dünya Varmış, Bana Abi De, Havada Bulut, Aslı ile Kerem, Koçum Benim, Bir İstanbul Masalı, Hırsız Polis, Canım Ailem, Muhteşem Yüzyıl, Koyu Kırmızı, GORA, AROG, Yahşi Batı, Pek Yakında, Arif V 216 ve Fi gibi yapımlarda rol almıştır.

2005 senesinde, İkinci Bahar dizisi esnasında tanıştığı yönetmen Türkan Derya ile evlendi, 2010 senesinde ise boşandılar. Ozan Güven’in bu evlilikten Ali Ateş adında oğlu bulunmaktadır.

Ozan Güven şimdilerde, yapımcı, senarist ve oyuncu meşhur komedyen Cem Yılmaz’ın Karakomik Filmler isimli sinema filminde Mülakatçi karakterine yaşam vermektedir. Ozan Güven, 1.75 metre boyunda, 67 kilo ve Boğa burcudur.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.