adplus-dvertising

Öz oğlunu öldürüp kuyuya atan baba “üvey annesine tecavüz etti” dedi!

Zonguldak’ta oğlunu öldürüp kuyuya atan babadan kan donduran bir ifade geldi. Öldürdüğü oğlunun üvey annesine tecavüz ettiğini ileri süren baba ile birlikte üvey anne ve diğer oğlu da gözaltına alındı.
Takip et
Öz oğlunu öldürüp kuyuya atan baba “üvey annesine tecavüz etti” dedi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Jandarma ekipleri, Zonguldak’ın Karadere köyünde yaşayan Aydın Zengin’in (32) 20 Aralık’tan bu yana kayıp olduğunu ve ailesinin herhangi bir ihbar ve müracaatta bulunmadığını tespit etti. Sait Zengin’in (55) oğlunun Manisa’nın Soma ilçesine bulunan maden ocaklarına çalışmaya gittiğini söylemesinin sonrasında yapılan incelemede Aydın Zengin’e ulaşılamadı. Cumhuriyet Başsavcılığı’nın başlattığı soruşturma kapsamında Aydın Zengin’in öldürülmüş olabileceğinin değerlendirilmesi üstüne baba Sait Zengin’in ifadesine başvuruldu.

İfadesinde oğlunu öldürdüğünü belirten Sait Zengin, cesedini de ormanlık alanda beraber açtıkları su kuyusuna gömdüğünü anlattı. Savcının gözetiminde Sait Zengin ile ormanlık alana giden jandarma, bölgede arama çalışması yaptı. İş makinesiyle kazılan su kuyusundan Aydın Zengin’in cesedine ulaşıldı. Aydın Zengin’in cesedi, Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Sait Zengin ise işlemler için jandarma karakoluna götürüldü.

‘EŞİME TECAVÜZ ETTİ, AÇTIĞIMIZ SU KUYUSUNA GÖMDÜM’

Sait Zengin’in cinayeti tek başına işlememiş olabileceğini düşünen savcılık, cinayet hakkında üvey anne Ü.Z., Sait Zengin’in bir arkadaşı ile Çanakkale’de yaşayan öbür oğlu A.Z.’yi gözaltına aldı. 4 kişinin jandarmadaki işlemlerinin devam ettiği öğrenildi.

Sait Zengin’in ilk ifadesinde, cinayeti kendisinin işlediğini söylediği, oğlunun devamlı suç işleyen ve problemler çıkaran bir kişi olduğunu anlattığı, oğlunun üvey annesi olan eşi Ü.Z.’ye tecavüz ettiğini öne sürdüğü öğrenildi. Olay günü ise ormanlık alana su kuyusu açmak için gittiklerini anlatan Sait Zengin, kuyu içindeyken çalışmayla alakalı aralarında münakaşa çıktığını ve oğlunun tüfeği kendisine doğrulttuğunu, çıkan boğuşmada tüfeğin ateş almasıyla oğlunun vurularak öldüğünü ileri sürdü. Sait Zengin, korktuğu için oğlu ile ilgili kayıp ihbarında da bulunmadığını ve cesedini açtıkları su kuyusuna gömdüğünü söyledi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.