Öz Babasını Gözünü Kırpmadan Katletti!

Erzincan'da yaşayan ve psikolojik sorunları olduğu bilinen genç kadın öz babasını vahşice öldürdükten sonra kendini ihbar etti.

Erzincan Merkez’de dün sabah saatlerinde akıl almaz bir olay meydana geldi. Psikolojik tedavisini sürdüren kadın, cinayetin ardından polisi arayarak suçunu itiraf etti. İhbar üzerine olay yerine gelen ekipler 66 yaşındaki adamı kanlar içinde buldu. Cinayeti işledikten sonra babasının cesediyle oturan 32 yaşındaki kadın, polis ekipleri gelene kadar evden ayrılmadı. Olay yerine gelen Cinayet Büro Ekipleri genç kadını, gözaltına aldı. Gerekli sağlık kontrollerinden sonra emniyete götürülürken görüntülenen genç kadının yürümekte zorlandığı dikkatleri çekti.


GENÇ KADIN PSİKOLOJİK TEDAVİ GÖRÜYORDU

Kızı tarafından boğazından bıçaklanarak öldürülen 66 yaşındaki talihsiz adamın cesedi, evde yapılan incelemelerin ardından otopsi yapılmak üzere morga kaldırıldı. Psikolojik sorunlarından dolayı uzun süredir tedavi gören kadının babasını neden öldürdüğü ise henüz bilinmiyor.

Merkez’e bağlı Atatürk Mahallesi’nde oturan ailenin komşuları, genç kadının psikolojik rahatsızlık yaşadığını ve ailesiyle sık sık tartışmaya girdiğini iddia etti. Olayın yaşandığı gün de evden gelen seslere şahit olan bir komşu, ‘Uzun süre bağırma sesleri geldi, sonra tüm sesler kesildi, aile kavgası sandık böyle olacağını bilemezdik.’ dedi.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı