Oyunu Kullanan Sezen Aksu Panikledi!

Oy kullanmak için sandık başına giden ünlülerden Sezen Aksu, mührü pusulanın dışına taşırdı. Konuyla ilgili sandık görevlilerinden yardım isteyen ünlü şarkıcı, başına bir şey gelip gelmeyeceğini sordu.

Her seçim dönemi olduğu gibi bugün yapılan İstanbul seçimlerinde de gözler sandık başına giden ünlü isimlere çevrildi. Demokrasinin gereğini yerine getirmek isteyen vatandaş bilinciyle sandık başına giden ünlüler, İstanbul’u yönetecek isim için tercihlerini yaptılar.

Ünlü isimlerin oy kullanma işlemi esnasında zaman zaman ilginç olaylar da yaşanmıyor değil. Bunun son örneklerinden birini ‘Minik Serçe’ lakaplı Türk müziğinin sevilen isimlerinden Sezen Aksu da gördük. Oyunu kullanmak için sandık başına giden Sezen Aksu’nun neşeli halleri dikkatlerden kaçmadı. Sandık görevlilerine “Pusulaya burada bassam olur?” diyerek takılan ünlü şarkıcı, kısa bir gülüşmenin ardından pusulasını alarak perdenin arkasına geçti.

BAŞINA BİR ŞEY GELİP GELMEYECEĞİNİ SORDU

Burada mührü taşıran Sezen Aksu, sandık başına geldiğinde görevlilere ilginç bir soru yöneltti. Mührü taşırdığını belirten ünlü şarkıcı, başına bir şey gelip gelmeyeceğini sordu. Sezen Aksu’nun sorusu karşısında kısa süre afallayan sandık görevlileri, diğer partilere sıçramadığı durumda bir sıkıntı olmayacağını belirtti. Diğer ünlülerden benzer haberler gelir mi bilinmez ama Sezen Aksu, bu hareketiyle ünlüler aleminde güne damga vuran isim olacağa benziyor.

Öte yandan ünlü şarkıcı hangi adaya oy verdiği yönündeki soruları ise büyük bir ustalıkla geçiştirdi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı