Oyunu Kullanan Davutoğlu’ndan Dikkat Çeken Sözler

Yeni parti kuracağı iddiaları ile gündeme gelen Ahmet Davutoğlu, İstanbul seçimleri için oyunu kullandıktan sonra dikkat çeken bir açıklamaya imza attı.

Son dönemlerde yeni parti kuracağı iddiaları ile gündemi meşgul eden Ahmet Davutoğlu da İstanbul seçimleri için oy kullanan isimler arasındaydı. Oyunu eşiyle birlikte kullandıktan sonra basın mensuplarına kısa bir açıklama yapan Davutoğlu’nun sözleri manidardı.


“DEMOKRASİ” VURGUSU YAPTI

Seçimlerin barış ve huzur içinde geçmesinin önemli olduğunu belirten Davutoğlu, “Demokrasi” vurgusu yaparak sürecin Türkiye açısından önemli olduğunu belirtti. Basın mensuplarının sorularına yanıt vermeden geldiği oy kullandığı okuldan ayrılan Davutoğlu’nun seçimden çıkacak sonuca göre hareket edeceği konuşuluyor. Olası bir İmamoğlu zaferinde parti kurma çalışmalarına hız verecek Davutoğlu’nun AK Parti’den bazı isimlerle de dirsek temasında olduğu öne sürülmüştü.

ERDOĞAN ELEŞTİRİYOR

Davutoğlu’nun kuracağı partiye AK Parti’den ayrılan isimlerin de destek vermesi bekleniyor. Erdoğan da her fırsatta yol arkadaşlığı yaptığı bu isimlere sert sözlerle yükleniyor. Erdoğan’ın eleştirdiği isimlerden ise herhangi bir açıklama geldi. Abdullah Gül de bugün oy kullandıktan sonra her şeyin güzel olması temennisinde bulundu. Bakalım önümüzdeki süreçte siyaset arenasında bizleri ne sürprizler bekliyor.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı