adplus-dvertising

Oyuncu Şilan Makal Tiyatro Sahnesine Adım Atıyor

Ünlü oyuncu Şilan Makal, televizyon ekranlarına bir süre ara vererek tiyatro sahnesine transfer olma kararı aldı. Oyuncunun ilk oyunu Kasım ayında sahnelenecek.
Takip et
Oyuncu Şilan Makal Tiyatro Sahnesine Adım Atıyor
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ünlü oyuncu Şilan Makal bir alışveriş merkezinde alışveriş yaparken görüntülendi. Oyuncunun uzun süredir ekranlardan uzak kalması üzerine gazeteciler, bu ayrılığını sebebini sordu. Ekranlara bir süre ara verdiğini söyleyen Şilan Makal, bu ayrılığın geçici olduğunu ve tiyatro eğitimi almaya başladığını söyledi. Daha önce sahne tozu yutmamış olan güzel oyuncu, eğitimleri ve provaları tamamladıktan sonra Kasım ayında sahneye çıkacağını söyledi.

Oyuncu Şilan Makal Tiyatro Sahnesine Adım Atıyor

ŞİLAN MAKAL GÜZELLİĞİYLE SAHNEYE RENK KATACAK

Ünlü oyuncu Şilan Makal ile sohbet eden basın mensupları, oyuncuya niçin ekranlardan uzak kaldığını sordu. Bu soru üzerine gerekçesini açıklayan Makal, tiyatro eğitimi aldığını ve Kasım ayında sahnelenecek bir tiyatro oyunu için provalara katıldığını söyledi.

Çok heyecanlı olduğunu ifade eden Şilan Makal, daha önce böyle bir tecrübe yaşamadığını ve il olacak bu tecrübenin hayalini kurmanın bile kendisinde heyecan yarattığını söyledi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.