Oyuncu Meltem Miraloğlu Evliliği İle İlgili Açıklama Yaptı

Dün magazin gündeminde Meltem Miraloğlu’nun kendisinden 48 yaş büyük bir Amerikalı ile evlenmesi vardı. Miraloğlu bu evlilik hakkında açıklama yaptı.

Kendisinden 48 yaş büyük Amerikalı adam ile evlenen Miraloğlu hakkında, “Oynadığı dizideki hikaye gerçek hayatta da yaşandı.” yorumları yapıldı. ‘Hayat Devam Ediyor’ adlı dizide çocuk yaşta kendinden büyük biri ile evlendirilen bir karakteri canlandıran Miraloğlu gerçek hayatta da kendisinden büyük bir adamla evlendi.

2. Sayfa adlı programda konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Miraloğlu, “Yaş farkı sorun değil. Onun çok genç bir kalbi var. Serveti ve Amerikan vatandaşlığı umurumda değil. Bizimkisi ilk görüşte aşk.” ifadelerini kullandı.

Evlilik teklifinin de çok romantik olduğunu vurgulayan oyuncu, her kadının ‘evet’ diyeceğini öne sürdü. Teklifin ayrıntılarını aktarmayan Miraloğlu, “Teklifin nasıl gerçekleştiği bize kalsın. Ben mutluyum, benim tercihim. Özel hayatımla ilgili kamuoyundan bu konuda saygı bekliyorum.” dedi.

Oyuncu Meltem Miraloğlu Evliliği İle İlgili Açıklama Yaptı

Miraloğlu, ‘Hayat Devam Ediyor’ dizisinde 15 yaşındaki bir çocuğu canlandırırken, dizide 70 yaşında bir adamla zorla evlendirilmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı