Oyuncu Feyza Civelek ‘Sol Yanım’ için 20 kilo verdi

‘Adını FerKoydum’ dizisiyle tanınan Feyza Civelek, Star TV’de yayınlanacak son projesi ‘Sol Yanım’ için değişim geçirdi.

Oyuncu Feyza Civelek, 2.5 ay ayda 78 kilodan 58 kiloya düşerek bambaşka bir görüntüye sahip oldu.

YENİ GÖRÜNTÜSÜ BEĞENİ TOPLADI

42 bedenden 34 bedene inen oyuncu, tüm gardrobunu da yeniledi. Civelek, sebze- protein ağırlıklı beslendiği ve günde 1,5 saat yürüyerek ulaştığı görüntüsünün yanında dizideki imajıyla da sosyal medyada takipçilerinin büyük beğenisini topladı.

Oyuncu Feyza Civelek ‘Sol Yanım’ için 20 kilo verdi

Daha önce Harvard University New York Film Academy ve New York/ New York Film Academy’de eğitim alan Civelek, Sol Yanım dizisindeki ‘Nazlım’ karakteri ile dizide kilit rollerden birini canlandıracak.

Asi, sınıf atlamaya çalışan ve bu yolda her şeyi mübah olarak gören Nazlım rolüyle ortalığı karıştırmaya hazırlanan oyuncu “Nazlım, asiliği ve entrikalarıyla seyirciyi ekran başına kilitleyecek. Bu role gerçekten çok uzun zamandır çalışıyorum ve onun içindeki çalkantıları çok içselleştirdim. Yepyeni bir tarzla izleyicilerle buluşacağım. Yıllardır hiç kimse için imajımı değiştirmedim, kilo vermedim ama ‘Sol Yanım’ için kendimi yeniledim ve 20 kilo verdim. Demek ki benim gerçek ‘Sol Yanım’ mesleğimmiş” şeklinde konuştu.

Oyuncu Feyza Civelek ‘Sol Yanım’ için 20 kilo verdi

Kaynak: Haber Global

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı