Oyuncak Ayının İçine Bomba Yerleştirdiler!

Konya’nın Ereğli ilçesinde şeytanın aklına gelmeyecek bir tuzak ortaya çıktı. Oyuncak ayının içerisine yarım kilo patlayıcı yerleştiren teröristler gözaltına alındı.
Takip et
Oyuncak Ayının İçine Bomba Yerleştirdiler!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Konya’nın Ereğli ilçesinde şeytanın bile aklına gelmeyecek bir tuzak, güvenlik güçlerinin çabası sonucu ortaya çıkarıldı. Oyuncak ayının içerisine yarım kilo patlayıcı yerleştiren teröristler gözaltına alındı.

DEMİR BİLYELERLE GÜÇLENDİRMİŞLER

Ereğli’den Konya tarafına doğru gitmekte olan bir araçtan şüphelenen polis ekipleri, aracı durdurup aramadan geçirdi. Aramada bagajdan çıkan oyuncak ayının ağırlığından şüphelenen polisler ayının içini açınca gözlerine inanamadı. Oyuncak ayının içerisinden yarım kiloluk patlayıcı ve güçlendirmesi amacıyla demir bilyeler çıktı.

8 SURİYE UYRUKLU TERÖRİST

Türkiye’ye illegal yöntemlerle giriş yaptıkları ve terör örgütü PKK ile bağlantılarının bulunduğu belirlenen Suriye uyruklu Mahmud Ahmet (22), Selmen El Muth (18), Abdulrazak El Muth (29), Esma El İnad (20), Zekiye El Nevay (59), Abdulrezak Elhamdu (22), Melek Elhamdu (2) ve Wisam İnad (33) gözaltına alındı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.