adplus-dvertising

Öykü Gürman, dekolte poz vermeyi sevdiğini itiraf etti!

Öykü Gürman sahne öncesi yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. Son dönemde münakaşa konusu olan sahne giysileriyle alakalı da yorum yapan Gürman açıklamasında “Ben Öykü olarak kararında dekolteyi seven biriyim” şeklinde konuştu.
Takip et
Öykü Gürman, dekolte poz vermeyi sevdiğini itiraf etti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Öykü Gürman, önceki akşam Kıbrıs’taki Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel’de sahne aldı. Şarkıcının yakın zamanda nikah masasına oturmaya hazırlandığı nişanlısı Fatih İçmeli de Gürman’ı en ön masadan izledi.

Son dönemdeki sanatçı arkadaşlarının iddialı sahne giysileriyle ilgili konuşan Gürman, “Herkes istediğini giymekte özgür” şeklinde konuştu. “Sahne giysilerini cesur ve iddialı bulmuyor musunuz?” sorusunai ise “Elbette cesur. Eğer sahneye çıkan kişi kendisini öyle mutlu hissediyorsa ve kendisini öyle daha iyi ifade edebildiğine inanıyorsa ve bunun içinde bir emek harcamışsa, bunun için estetik bir kaygı var. Estetikte güzel demek, dolayısıyla ben bunu çok yanlış bulmuyorum. Gülşen çok üreten biri, söz ve müziklerini kendisi yapan biri senelerdir. Ben ona çok saygı duyuyorum, mühim olan bu. Çünkü o üreten biri. Kendisini nasıl ifade etmek istiyorsa, çokta güzel bir biçimde taşıyor elbiseleri. O yüzden özgür hissetmek ve cesur olabilmek mühim” şeklinde konuştu.

Öykü Gürman, dekolte poz vermeyi sevdiğini itiraf etti!

“FRİKİK VERİRİM DİYE TEDİRGİN OLURUM”

Snob Magazin’in haberine göre oyuncu ve şarkıcı Öykü Görman “Ben Öykü olarak kararında dekolteyi seven biriyim. Ben çok rahat edemem, tedirgin olurum. Frikik olabilir diyerek” diyerek konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.