Ovidio Guzman Lopez’i Gözaltına Alan Polis 150 Kurşunla Öldürüldü

Meksika'da kartel lideri El Chapo'nun oğlu Ovidio Guzman Lopez'i gözaltına alan polis, sıkıştırıldığı otoparkta 150 kurşun sıkılarak öldürüldü.
Ovidio Guzman Lopez’i Gözaltına Alan Polis 150 Kurşunla Öldürüldü
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Meksika’da 17 Ekim’de uyuşturucu karteli El Chapo’nun oğlunu gözaltına alan polisle alakalı dehşet veren bir haber meydana çıktı. Bir otoparkta köşeye kıstırılan polis, 150 kurşunla öldürüldü.

ARACINI KURŞUNLADILAR

Meksika’nın Culiacan şehrinde meydana gelen olayda, El Chapo’nun oğullarından Ovidio Guzman Lopez’i gözaltına alan birimde olduğu öğrenilen ve görevliler tarafından ismi duyurulmayan polis, çarşamba günü sabah vakti bir otoparkta içerisinde yer aldığı aracına kurşun yağdırılarak feci şekilde öldürüldü.

150 KURŞUN ÇIKTI

Görüntülerde koyu renkli bir otomobilin polisin aracına gittiği ve en az 2 tetikçinin araçtan dışarı fırlayıp, polisin içerisinde olduğu araca ateş açtığı fark ediliyor. Görevliler, 30 saniye devam eden olayın sonrasında söz hususu polisin vücudundan ve otomobilinden yaklaşık 150 kurşun çıktığını söylediler.

POLİS SERBEST BIRAKMAK ZORUNDA KALMIŞTI

Tanınan ismiyle Sinalao uyuşturucu kartelinin lideri El Chapo’nun oğlu 17 Ekim’de Culiacan’da gözaltına alınmış, kentte emniyet ekipleri ile kartel arasında savaşı hatırlatan bir çatışma çıkmıştı. Çatışmaların artmasının ardından Meksika Devlet Başkanı Andrés Manuel López Obrador, kentin emniyetini tesis etmek için El Chapo’nun oğlu Ovidio Guzman Lopez’i serbest bırakmıştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.