Otobüste maske tartışması! herkesi “Vatan haini” ilan etti…

İstanbul’da İETT’de şef olduğu öne sürülen kişi ile yolcular arasında maske münakaşası meydana geldi. Otobüste dakikalarca devam eden münakaşa sırasında şoför, tarafları sakinleştirmek için çaba sarf ederken şef olduğu öne sürülen kişi, kendisine tepki gösterenleri ‘vatan haini’ olmakla suçladı.
Takip et
Otobüste maske tartışması! herkesi “Vatan haini” ilan etti…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, geçtiğimiz gün Arnavutköy – Eminönü seferini yapan İETT otobüsünde yaşandı. İddiaya göre akşam saatlerindeki seferini yapan İETT otobüsüne binen yolcular ve İETT’de şef olduğu öne sürülen bir kişi arasında maske takma münakaşası başladı. Yolcularla uzun süre tartışan ve şef olduğu öne sürülen şahıs, otobüs sürücüsüne polisi gördüğün anda dur biçiminde talimatlar verdi.

‘AMİRİM UZATMAYALIM, AKŞAM AKŞAM HERKES EVİNE GİTSİN’

Uzun süren münakaşa esnasında şoför, ‘Amirim uzatmayalım. Akşam akşam herkes evine gitsin’ derken yolculara da sakin olmaları konusunda sık sık ricada bulundu. Uzun süren münakaşalar esnasında yolculara hakaret eden ve şef olduğu öne sürülen şahıs, kendisine hakaret eden yolcuları vatan haini olmakla suçladı.

Yaşan münakaşa anları saniye saniye kameralara yansırken bir müddet sonra tarafların şoförün sağduyulu çağrılarıyla sakinleştikleri görüldü.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.