Otobüs Ve Tır Çarpıştı: 9 Ölü, 21 Yaralı

Rusya'da bir tır ile bir otobüs kafa kafaya çarpıştı. Feci görüntülerin ortaya çıktığı kazada dehşete düşüren görüntüler ortaya çıktı. Kazanın bilançosu ise çok ağır. Ölü sayısının 9, yaralı sayısının 21 olduğu kazada ölü sayısının artmasından korkuluyor.

Otobüs Ve Tır Çarpıştı: 9 Ölü, 21 Yaralı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Rusya’nın başkenti Moskova’nın kuzey kesimlerinde kalan Yaroslavl bölgesi, feci bir kazaya ev sahipliği yaptı. Kuralları ihlal ederek karşı şeride geçen ve karşıdan gelen otobüsle kafa kafaya çarpışan tır şoförü 9 kişinin ölümüne, 21 kişinin yaralanmasına neden oldu.

KAZAYA AİT GÖRÜNTÜLER DEHŞETE DÜŞÜRDÜ

Rusya’nın başkenti Moskova’nın Yaroslavl bölgesinde meydana gelen kaza, içinde çocukların da odluğu 9 kişinin hayatını kaybetmesine neden olurken 21 kişinin de yaralanmasına neden oldu. Olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri manzarayı görünce dehşete düştü. Can pazarının yaşandığı kaza yerinde, çok sayıda ölü olduğu tespit edildi.

Kazayla alakalı konuşan bölge sağlık departmanı yetkilisi “Son verilere göre yaralanan 30 kişiden 9’u öldü. Yaralıların arasında çocuk var, yaşı belirlenmeye çalışılıyor” açıklamasında bulundu. Yetkililerin yaptığı açıklamalara göre kaza, karşı şeride geçen tır şoförü nedeniyle gerçekleşti. Polis, kazayla alakalı inceleme başlatırken 21 yaralının tedavisinin sürdüğü ve bazı yaralıların durumunun ağır olduğu açıklandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.