adplus-dvertising

Otobüs şoförüne yolcuların gözü önünde dehşeti yaşattı!

Kocaeli’de kimliği belirlenemeyen şüpheli, seyir halindeki özel halk otobüsünü durdurarak elindeki bıçakla sürücünün üstüne yürüdü. Zanlının sürücüye, “Gırtlağını keserim senin” diye korku dolu anlar yaşattığı olay, otobüsün güvenlik kamerası tarafından an be an kaydedildi.
Takip et
Otobüs şoförüne yolcuların gözü önünde dehşeti yaşattı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, 10 Mayıs’ta Gölcük ilçesi Değirmendere’de yaşandı. Edinilen bilgiye göre, ismi öğrenilemeyen bir şahıs, seyir halindeki özel halk otobüsünü el işareti yaparak durdurdu. Sürücü Turgay Özelçi, şahsı yolcu sanarak otobüsü durdurdu. Otobüse binen şahıs, bilinmeyen bir nedenle sürücü ile münakaşaya başladı. Yolcuların içinde bulunduğu otobüste şahıs, “Gırtlağını keserim senin” diye sürücü Özelçi’ye bıçak çekti. Özelçi’ye “Delik deşik ederim seni” diyen şahıs, daha sonra otobüsten indi. O anlar otobüsün güvenlik kamerası tarafından an be an kaydedildi.

“Kelle koltukta gidip geliyoruz”

Olay gününü anlatan Turgay Özelçi, “Yolcu aldıktan sonra güzergahımıza doğru hareket ettik. Yukarı çıkarken arkadaş yolun ortasında durarak el hareketi yaptı. Bende yolcu olduğunu sandım ve durdum. Durunca da hakaret ederek aracın içine bindi ve bıçak çekti. Yolculardan yanımdaki abla çok panikledi. Onu biraz sakinleştirmekte güçlük çektik. Nasıl yapacağız bilmiyoruz, kelle koltukta gidip geliyoruz. İlk kez görüyorum ve herkes onu buranın insanı olmadığını biliyor. 35 yıldır hizmet veriyoruz. Aradık kendisini, esnaf arkadaşlara sorduk. Günübirlik gelip gittiğini düşünüyoruz.

Senelerdir insan içinde olduğumuz için kimse kimin ne vaziyette ne yapacağını biliyoruz. Madde kullanmayan bir insan o hareketi yapmaz. ‘Gırtlağını keseceğim, saplarım bıçağı’ gibi sözleri normal olan bir insan söylemez. Başımıza sık sık bu tip olaylar geldiği için o an bıçağı saplar mı? Saplamaz mı? diyerek bir panik yaşadım. O sıra araçta 8 yahut 9 yolcu vardı. Yolculara bir şey yapmadı, direkt bana yöneldi. Araç kamerasının kaydında da olay çok net görünüyor” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.