Otobüs Durağında Bomba Paniği!

Dün İzmir’in Konak ilçesinde otobüs durağının önünde duran düdüklü tencere paniğe neden oldu. Bomba olmasından şüphelenildi. Caddenin bir bölümü trafiğe kapatıldı.

Dün İzmir’in Konak ilçesinde otobüs durağının önünde duran düdüklü tencere paniğe neden oldu. Bomba olmasından şüphelenildi. Caddenin bir bölümü yaklaşık olarak 1 saat trafiğe kapatıldı. Dün yaşanan olayda otobüs durağında bulunan düdüklü tencere paniğe neden oldu. Yaklaşık olarak 1 saat yol trafiğe kapatılırken, Bomba imha uzmanları çevresine 4 adet araç lastiği koyarak düdüklü tencereyi patlattılar.

İÇİNDEN TEREYAĞI ÇIKTI

izmir’in Konak ilçesine bağlı Mithatpaşa Caddesinde bulunan otobüs durağında bulunan düdüklü tencere paniğe neden oldu. Yaklaşık olarak 1 saat yol trafiğe kapatılırken, Bomba imha uzmanları çevresine 4 adet araç lastiği koyarak düdüklü tencereyi patlattılar. Düdüklü tencerenin içerisinden tereyağı çıktı. Çevrede büyük bir rahatlama yaşandı. Polis ekipleri, düdüklü tencerenin etrafından insanları uzaklaştırmak için yoğun çaba gösterdi. Bazı vatandaşların patlama yaşandıktan sonra fotoğraf çekme istekleri şaşırttı. Yaklaşık 1 saat kapalı kalan yol nedeniyle yoğun trafik oluştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı