Otizmli Çocuklara İşkence Yapıyorlarmış

Otizmli çocukları iyileştirdiğini iddia eden dolandırıcılar, 35 bin TL karşılığında 1 yıl içinde çocukları iyileştirdiklerini söyleyerek otizmli çocuğu olan aileleri dolandırdılar. Sosyal medyaya yansıyan görüntülerde çocuklara işkence yapılarak sözde tedavi edildikleri görülüyor.

Otizm hastalığını tedavi ettiklerini iddia eden bir grup dolandırıcının internet üzerinden kişilerle görüştüğü ve 35 bin TL talep ederek otizmli çocuklarını 1 yıl içinde tedavi edebileceklerini söyledikleri ortaya çıktı. Bu kişilerin tedavi yöntemlerinin çocuklarda uygulandığı o anların sosyal medyaya düşmesi ile büyük bir tepki toplaması da bir oldu.

OTİZMLİ ÇOCUĞU OLAN BAŞKA BİR ANNE GÖRÜNTÜLERE DAYANAMADI

Görüntüleri internet üzerinden izleyen Filiz Doğru, kendisinin de otizmli bir çocuğunun olduğunu ve bu görüntüleri görünce dayanamadığını ifade etti. Görüntülerdeki kişilere ulaşmaya çalıştığını söyleyen Doğru, bir numara üzerinden ulaştığı kişiye tedavi hakkında sorular sorduğunu ve bu şahsın serum tedavisi yaprak çocukları iyileştirdiğini söylediğini kaydetti.

HİÇBİRİSİ DOKTOR DEĞİL

Filiz Doğru, şahsa ”Doktor musunuz?” diye sorduğunda ”Hayır” cevabını aldığını ve şahsın sinirlendiğini söyledi.

İnsanların duygularıyla oynayan ve çocuklara işkence eden bu kişileri Sağlık Bakanlığı’na şikayet eden Filiz Doğru, sosyal medyadaki binlerce kişi gibi bu şahısların sözde tedavi yerlerinin tespit edilmesini ve şahısların cezalandırılmasını istiyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı