Oryantal Didem’den İbrahim Tatlıses’i kızdıracak sözler!

Tüm Türkiye'nin Oryantal Didem olarak tanıdığı Didem Kınalı şarkıcılığa başladı. Oryantal Didem, 'Sabırsız Nefsim' adlı yeni single tanıtımını gerçekleştirdi. Yeni şarkısıyla ilgili İbrahim Tatlıses'in herhangi bir yardımının olmadığını söyleyen Didem, “Dostunuzu düşmanınızı böyle günlerde tanıyorsunuz" sözleriyle dikkat çekti.
Takip et
Oryantal Didem’den İbrahim Tatlıses’i kızdıracak sözler!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İbrahim Tatlıses’in bir döneme damga vuran programı İbo Show’da dans etmesi için ekranlara çıkarttığı ve adını duyurduğu Oryantal Didem şarkıcılağa başladı. Oryantal Didem ‘Sabırsız Nefsim’ adlı yeni single tanıtımını yaptı.

Oryantal Didem’den İbrahim Tatlıses’i kızdıracak sözler!

Tanıtım öncesinde muhabirlerle sohbet eden Kınalı, “İbrahim Tatlıses’e yeni şarkımı dinlettim. Kendisi beğendi. Ancak İbrahim Bey’in yeni şarkımı paylaşmasını beklerdim. Dostunuzu düşmanınızı böyle günlerde tanıyorsunuz. Canı sağ olsun. İbrahim Tatlıses benim düşmanım değil” deyip şu ifadeleri sözlerine ekledi:

Sanat camiasından kimsenin desteğini görmedim. Her şeye rağmen bir Ajda Pekkan olacağım!”

“DANS ETMEYİ BIRAKMAYACAĞIM”

Dansı bırakmayacağını da sözlerine ekleyen Didem Kınalı, ‘Şarkı söylesem bile dans etmeyi bırakmayacağım. Hatta şimdi dans etmeye gideceğim. Sizi de beklerim’ dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.