Örümcek adam papanın önünü kesti!

İtalya’da hastanede tedavi gören çocuklarla ilgilenen Örümcek Adam giysili 27 yaşındaki Mattia Villardita, katıldığı bir program ardından alandan ayrılmak üzere olan Papa Fransis’in karşısına çıktı. Papa’ya Örümcek Adam maskesi hediye eden genç, “O maskenin sonrasında çocukların ve ailelerinin acılarına şahit oluyorum, bu sebeple Papa’ya sembolik bir hediye vermeyi istedim” şeklinde konuştu.
Takip et
Örümcek adam papanın önünü kesti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İtalya’da hastanede tedavi gören çocuklarla ilgilenen Örümcek Adam giysili 27 yaşındaki Mattia Villardita, bugün Papa Fransis ile bir araya geldi.

Örümcek adam papanın önünü kesti!

“SEMBOLİK BİR HEDİYE VERMEK İSTEDİM”

Papa tarafından çarşamba günleri gerçekleştirilen oturuma Örümcek Adam giysisi ile katılan Villardita, programın sonunda Papa’nın önüne kesti. Papa’ya Örümcek Adam maskesi hediye edenVillardita, “Gerçek kahramanların hastanelerde mücadele eden çocuklar. O maskenin sonrasında çocukların ve ailelerinin acılarına şahit oluyorum, bu sebeple Papa’ya sembolik bir hediye vermeyi istedim” ifadelerini kullandı.

Villardita öte yandan, Papa’nın kendisine girişiminden dolayı teşekkür ettiğini açıkladı.

Örümcek adam papanın önünü kesti!

ÖDÜL ALMIŞ

Villardita’nın hastanelerin çocuk bölümleri için yarattığı “Hastanedeki Süper Kahramanlar” girişimi geçtiğimiz sene İtalya Cumhurbaşkanı Sergio Matteralla tarafından ödüle layık görülmüştü.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.