adplus-dvertising

Örümcek adam gibi hırsız

6 Eylül 2022, 12:50 tarihinde eklendi
Samsun’da hırsız gözüne kestirdiği evlerin çatı katından girerek ziynet eşyası ve giysi çaldı. O anlar güvenlik kameralarına yansıdı.
Takip et
Örümcek adam gibi hırsız
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, Atakum ilçesi Yalı Mahallesi’nde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, 3 evi gözüne kestiren hırsız sırasıyla evlere girmeye başladı. Girmeye başladığı evlerden sırasıyla 7 gram altın, 2 pırlanta yüzük ve çok sayıda giysi çalan hırsız kaçarken yakayı ele verdi. Evlerden aldığı eşyalarla plakasız motosikleti ile kaçan hırsız giderken eşyaları koyduğu çantalardan birini düşürdü. Çantayı almak için geri dönen hırsız, polis tarafından yakalandı.

Örümcek adam gibi hırsız

Olayı anlatan emekli Komiser Yunus Aksu, “Evin balkonunda yatıyorum. ‘Hırsız var’ diyerek bağırdılar. Ben de emekli komiser olduğum için bu şekilde şeylere duyarlıyım. Hemen atladım geldim. Hırsız evden inmiş ve motosikleti çalıştırmaya uğraşıyor. Etrafını sarmıştık. O sırada hemen kaçtı. Polis çağırdık. Polis kameralara bakıyorken o hırsız bu sırada gitmiş başka eve gitmiş. Oradan da alacağını almış. Çaldıklarını koyduğunu çanta düşünce yakalandı. Görüntüleri izleyince tırmandığını görüyoruz” şeklinde konuştu. Güvenlik kameralarını inceleyen site sakinlerin aynı hırsızın bu sefer yanındaki bir kişiyle 22 Ağustos tarihinde televizyon çaldığı görüntüler kameraya yansıdı.

Örümcek adam gibi hırsız

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.