Orlando Bloom Yüzüklerin Efendisi’nde Olmayacak!

“Kendimi yaşlanmayan adam olarak düşünmek hoşuma giderdi ama” diyerek sözlerine başlayan Orlanda Bloom, yeni dizide “Legolas” karakteriyle olmayacağını resmi olarak duyurdu.

Orlanda Bloom, “Yüzüklerin Efendisi” dizisinde yer almadığını resmi olarak duyurdu. Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit üçlemelerinde “Legolas” karakteriyle adeta sinema tarihine geçen başarılı oyuncu, artık “Legolas”ı oynamayacağını söyledi. Amazon, J.R.R Tolkien’in dünya tarihinin en çok satan kitabı olan “Yüzüklerin Efendisi”ni dizi olarak çekmeye hazırlanıyor.


Dizinin çekimleri Ağustos ayında başlayacak. Amazon tarafından çekilecek ve yayınlanacak dizide, Hobbit filmlerinin sonrası, Yüzüklerin Efendisi filmlerinin ise öncesi olan ara dönem anlatılacak. Her iki seride de “Legolas” rolüyle yer alan Orlando Bloom, adeta yaşlanmayan adam olarak tanımlanmıştı. Çünkü, Yüzüklerin Efendisi filminde 2001, Hobbit filminde ise 2014 yılında aynı karakteri canlandırmıştı.

CARNİVAL ROW’UN TANITIMINA KATILDI

Televizyon Eleştirmenleri Birliği’nin düzenlediği etkinliğe katılan Orlando Bloom, bir diğer Amazon dizisi olan Carnival Row’un tanıtımı için, rol arkadaşı Cara Delevigne ile beraber gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bloom, gazetecilerin yeni seride rol alacağı ile ilgili sorulara, “Bundan 20 yıl önce yönetmen Peter Jackson ile beraber çekimlerimizi hatırlıyorum. O zamanlar hikayenin bir dizisinin yapılacak olması fikri hepimize çok komik gelirdi. Kendimi yaşlanmayan adam olarak düşünmek hoşuma giderdi ama artık Legolas’ı oynayabileceğimi düşünmüyorum” diye konuştu.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı