Orkun Işıtmak Kimdir? Kaç Yaşında Ve Nereli?

Exatlon yarışmasının sunucusu olan YouTuber Orkun Işıtmak'ın ayrıntılı biyografisini sizler için hazırladık.

Acun Ilıcalı, dijital platformlardaki ünlü isimler ile hazırladığı yeni formatı olan Exatlon’un sunucusunun Orkun Işıtmak olacağını söylemişti. Acun Ilıcalı’nın yaptığı bu açıklamada sonra, Orkun Işıtmak en çok aranan isimler arasında yer aldı.


8 Ocak 1996 İzmir Doğumlu olan Orkun Işıtmak, adını YouTube üzerinden çektiği vloglar ile duyurdu. 2011 yılından bu yana eğlence ve oyun içerikli videolar çeken Orkun Işıtmak, Vali Vecdi Gönül Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra, İstanbul Üniversitesi’ni kazandı ve İstanbul’a taşındı. YouTube ve televizyonun birbirinden farklı iki mecra olarak gören Işıtmak, “Televizyonda maruz kalıyorsunuz fakat YouTube da izlemek istediğinizi kendiniz seçebiliyorsunuz. Bu YouTube’u televizyondan çok daha etkili kılıyor. Televizyon kitlesi ve YouTube kitlesi de birbirinden oldukça farklı. İçerikler de aynı şekilde. Ben de bu ayrımı elimden geldikçe korumaya çalışıyor ve izleyicilerime en iyi içeriği sunmaya gayret ediyorum.” ifadelerini kullanmıştı.

ÜNİVERSİTEYE ARA VERDİ

Orhun Işıtmak, sevdiği ve kendisini eğlendiren şeyleri yapabilmek ve bunu işe dönüştürebilmek için üniversiteye ara veren ve tüm dikkatini içerik oluşturmaya yönelten Orhun Işıtmak, 2018 yılında ‘İyi Oyun’ filminde rol aldı. Işıtmak, 45. Altın Kelebek Ödüllerinde de ‘En İyi YouTuber/Instagrammer’ ödülünü kazandı.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı