Orhan Ak Geldi, Taraftar İsyana Başladı

Genç antrenör Orhan Ak, Avcı’nın büyük ısrarı ile Beşiktaş’a geldi. Geçmişte bir taraftara silah gösterdiği iddia edilen Ak’ın transferi Beşiktaş taraftarını ikiye böldü.

Beşiktaş, Başakşehir’de başarılı teknik adam Abdullah Avcı’nın ekibinde yer alan Orhan Ak ile sözleşme imzaladı. Ancak Ak’ın siyah beyazlı teknik ekipte yer alacak olması taraftarların büyük tepkisini çekti. Çünkü Ak’ın geçmişte Beşiktaş taraftarıyla sorun yaşadığı hatta tartıştığı bazı isimlere silah gösterdiği iddia edilmişti. Bu durumdan haberdar olan Beşiktaş yönetimi, genç antrenörün takıma gelmesine ilk aşamada karşı çıktı.

Ancak Abdullah Avcı, uzun yıllar birlikte çalıştığı Ak’ın Beşiktaş’a gelmesi konusunda ısrarcı davrandı ve yönetimi ikna etti. Bazı futbolcular ile birlikte sağlık kontrolünden geçen, bu anları da kulübün resmi sitesinden yayınlanan Ak’ın takıma dahil olması taraftarı da ikiye böldü. Sosyal medyada konuyu tartışan taraftarların bir kısmı transfere karşı çıkarken bir kısmı da katkısı olacağı yönünde görüş bildirdi.

TERİM İLE ARBEDE YAŞAMIŞTI

Hatırlanacağı gibi Orhan Ak geçen sene Galatasaray ile oynanan şampiyonluk maçında Fatih Terim ile tartışmış, hatta Terim’in genç antrenöre yumruk attığı iddia edilmişti. Orhan Ak ile birlikte sağlık kontrolünden geçen başarılı kanat oyuncusu Caner Erkin’in tetkiklerinde ise herhangi bir sağlık sorununa rastlanmadı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı