Orhan Ak, Fikret Orman’ın Başını Yakacak

Beşiktaş yönetimi, taraftarın büyük tepkisine rağmen yardımcı antrenör Orhan Ak’ı göreve getirmişti. Yıllar önce Beşiktaş taraftarlarına silah çektiği iddia edilen Ak, dünkü Sivas maçında tepkilere dayanamayıp tribüne çıktı. Takımın futbolundan da memnun olmayan taraftar önümüzdeki hafta oynanacak Göztepe maçında yönetimi protestoya hazırlanıyor.

Beşiktaş’ta Orhan Ak krizi derinleşiyor. Sezon başı Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı’yı göreve getiren yönetimin, başı Orhan Ak konusunda ağrımıştı. Taraftar Orhan Ak’ı takımda görmek istemezken Avcı, Başakşehir’de de yardımcılığını yapan Ak için ısrar etmişti.

TARAFTARA SİLAH ÇEKMİŞTİ

Dün oynanan ve Beşiktaş’ın berbat bir futbol ile 3-0 kaybettiği Sivasspor maçında yaşananlar bu krizi yeniden gündeme getirdi. Siyah beyazlı taraftarların tepkisine maruz kalan Orhan Ak yedek kulübesini terk ederek locaya çıkmak zorunda kalmıştı. Yıllar önce Beşiktaş taraftarı ile kavga eden ve silah çekip mermiyi ağzına verdiği iddia edilen Orhan Ak’ın takımda olması İnönü’deki ilk maçta da büyük kriz çıkaracak.

Orhan Ak, Fikret Orman’ın Başını Yakacak

BAŞKAN ORMAN HEDEFTE OLACAK

Ligin 2. haftasında evinde Göztepe’yi ağırlayacak olan siyah beyazlılarda büyük bir kriz çıkacak gibi. Orhan Ak protestosu yapacak olan taraftarın sabrı dün alınan skorla tamamen taştı. İnönü’de büyük bir  protesto yapması beklenen Beşiktaş taraftarının hedefinde Orhan Ak kadar, Ak konusunda ısrarcı davranan ve tribünlerden gelen sese kulak asmayan Başkan Fikret Orman da olacak gibi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı