Oppa, MeshTalk Teknolojisi İle Çığır Açıyor

Geçtiğimiz Ocak ayında Türkiye pazarına giriş yapan Çinli telefon markası Oppo kullanıcılarına sunduğu yeni özellikleri tanıtmaya devam ediyor.

Çin’de büyük bir pazar payına sahip olan teknoloji devi Oppo Türkiye pazarına giriş yapmasının ardından kısa sürede beğenileri üzerine çekti. Ürünlerinde kullandığı teknolojiler ile dikkat çeken Oppo, yeni özellikleri ile tekrar gündemde. Geçtiğimiz günlerde ekran altı kamera sistemini tanıtan şirket şimdilerde ise internet bağlantısı olmadan mesaj gönderme ve arama yapılacak olan MeshTalk  özelliğini tanıttı. Çin’de yapılan toplantıda duyurulan bu çığ açacak teknoloji duyanlardan tam not alıyor.

Oppo yetkilileri tanıtım toplantısında bu yeni özellik ile sadece mesaj değil arama da yapılacağını duyurdu. MeshTalk özelliğinin şarj bitirmediğini ifade eden yetkililer bu özelliğin acil durumlarda kullanımı için çok uygun olduğunu dile getirdiler. Yetkililerin duyurduğu bu özellik teknoloji dünyasında yankılanmaya başladı. Büyük telefon şirketlerinin bu özellik karşısında yapacakları hamle merakla bekleniyor.

HANGİ TELEFONLERDA KULLANILACAĞI BELİRLENMEDİ

Şirketin duyurduğu yeni özelliğin henüz hangi telefonlarda kullanılacağını kararlaştırmadıklarını söyleyen şirket yetkilileri kullanım ile ilgili de tarihin belli olmadığını açıkladılar. MesshTalk özelliğinin Türkiye’deki Oppo modellerinde kullanıp kullanılmayacağı ise merak konusu.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı