Onur Tuna’nın sevgilisi Yağmur Karabal kimdir?

Yağmur Karabal kaç yaşında, nereli? Televizyonların en çok izlenen dizilerinden biri olan Mucize Doktor'da gördüğümüz oyuncu Onur Tuna'nın sevgilisi Yağmur Karabal, çiftin yaptığı paylaşımlar ile ortaya çıkmıştı. Yağmur Karabal'ın biyografisi ile ilgili detaylar haberimizde.

“Mucize Doktor” dizisinde yaşam verdiği Ferman karakteriyle kariyerindeki yükselişini sürdüren Onur Tuna temmuz ayında başlayacak çekimler öncesi tatile çıktı. Tuna’nın tatilde yalnız olmadığı, sunucu Yağmur Karabal’ın da yakışıklı oyuncuya eşlik ettiği gün yüzüne çıktı. Bu iddianın sonrasında Yağmur Karabal kimdir, aslen nereli soruları merak konusu oldu. 

FOTOĞRAF ELE VERDİ

Birbirinin objektiflerine poz veren ikiliyi Kaputaş Plajı’ndan yaptıkları paylaşımlar ele verdi.

Onur Tuna’nın sevgilisi Yağmur Karabal kimdir?

Onur Tuna’nın sevgilisi Yağmur Karabal kimdir?

Yağmur Karabal kimdir, aslen nereli: Yağmur Karabal, 17 Haziran 1992 senesinde doğdu. Ankara Üniversitesi İtalyan Dili ve Edebiyatı bölümünü bitirdi.

Onur Tuna’nın sevgilisi Yağmur Karabal kimdir?

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde MBA eğitimin devam eden Yağmur Karabal, bir spor kanalında muhabirlik yapıyor. Instagram hesabını aktif bir biçimde kullanan ve her paylaşımı onlarca beğeni alan Yağmur Karabal’ın 144 bini aşan takipçisi bulunuyor.

Onur Tuna kimdir:  Onur Tuna 2 Temmuz 1985 tarihinde Çanakkale’de dünyaya gelmiştir. Aslen Çanakkale’lidir. Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuvarı Ses Eğitimi Bölümü’nden mezun olmuştur. Ortaokul senelerinde lisanslı olarak voleybol ve basketbol oynamıştır. Onur Tuna öte yandan İzmir’de 4 sene model olarak çalışmıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk dersleri alan Onur Tuna, oyunculuk kariyerine 2011 senesinde Yaşam Devam Ediyor isimli dizi ile ilk adımını atmıştır.

Son olarak FOX TV’de yer verilen Yasak Elma dizisinde Alihan Taşdemir karakterine yaşam veren Onur Tuna, 1.95 metre boyunda, 87 kilo ve Yengeç burcudur.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı