Onur Büyüktopçu Para Karşılığında Evlenmeyi Düşündüğünü Açıkladı

Sunucu ve oyuncu Onur Büyüktopçu, öğrenciyken İngiltere'de yaşamaya devam edebilmek için para karşılığında biri ile evlenmeyi düşündüğünü söyledi.

Adını ‘Kiralık Aşk’ dizisindeki oyunculuğu ile duyuran ve daha sonra da ‘Yemekteyiz’ adlı programda sunuculuk yapan Onur Büyüktopçu, Kanal D’de yayınlanan ‘2. Sayfa’ adlı programın konuğu oldu.

İngiltere’de yaşadığı döneme dair samimi açıklamalarda bulunun Büyüktopçu, “İngiltere’de yaşarken orada kalmak için şansımı deneyeyim burada kalayım diye düşündüm ama olmadı. Bir dönem araştırdım bu işleri ama beni alan çıkmadı. Bu işler yurt dışında böyle.” dedi.

Orada kaldıktan belli bir süre sonra para kazanmak için kalmayı ve para karşılığında evlenmeyi düşünüyorsun diyen başarılı oyuncu, “Kimseye bu teklifi yapmadım ama araştırdım, sonra düşündüm bana göre bir iş olmadığını anladım. Çünkü evlenince 5-6 ay aynı evde yaşaman gerekiyormuş. ‘Hani evlendim, oturum izni aldım sen yoluna ben yoluma’ diye bir şey yok, ben de vazgeçtim.” ifadelerini kullandı.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı